• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Найбільш висока ціна на продукцію Apple виявлена в Греції та Австрії

Багатьом буде цікавий той факт, що ринкова капіталізація всесвітньо відомої корпорації Apple досягла позначки 400 мільярдів доларів. Це ні багато ні мало, більша сума, ніж показник ВВП Греції, Аргентини та Австрії. Лише одна компанія може похвалитися тим, що коштує більше ніж Apple – це ExxonMobil, аналогічний показник капіталізації якої становить 420 мільярдів. Третє місце зайняла китайська нафтова компанія PetroChina (270 мільярдів), четверте – Microsoft (235 мільярдів).

Слід зазначити, що разом з тим компанія Apple є і однією з найбільш перспективних, що швидко розвиваються компаній. Згідно зі словами аналітиків, 4-й квартал приніс компанії більш ніж на 45% більше зростання, в порівнянні з цим же періодом 2010 р. А адже повернувшись на десять років назад, ми виявимо, що вартість компанії оцінювалася в 10 мільярдів.

У чому жсекрет успіху компанії? У першу чергу він в інноваційних продуктах, що випускаються компанією в останні роки, починаючи з iPod, до якого приєдналися iPhone і iPad. З моменту своєї першої появи на ринку і до цього дня, пристрої компанії користуються приголомшливим успіхом. Так, iPhone 4S, який був випущений 4-мільйонним тиражем, був проданий за якихось три дні.

— – —

Также много информации о “Яблоке” можно узнать на сайте Apple инфо. Все последние новости о технологии Apple.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Найбільш висока ціна на продукцію Apple виявлена в Греції та Австрії"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette