• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Минулий квартал був для компанії AMD збитковим

Сейчас все продается! И даже любой SSL сертификат может стать вашим за определенную плату.

Не так давно світ побачив офіційний фінансовий звіт, опублікований компанією AMD. Він показав, що перший квартал поточного року виявився для фірми збитковим. Минулі три місяці поточного року принесли компанії виручку 1590000000 доларів, а це на 2% менше за цей же період в минулому році.

Підрахунок чистих збитків показує, що вони складають 590 000 000 доларів. Зробивши нескладний розрахунок, можна побачити, що це приблизно 0,8 долара на одну акцію компанії. Такий показник можна сміливо називати поганим навіть у порівнянні з останнім кварталом 2011 року. Ймовірно, слід нагадати, що за останній квартал минулого року компанія AMD втратила 177 мільйонів доларів – відповідно 0,24 долара на одну акцію. Картина стає зовсім сумною, якщо порівнювати з першим кварталом минулого 2011, дохід (прибуток) у якому склав 510 000 000 доларів – 0.68 долара на одну акцію.

Як запевняють представники компанії AMD, вже в найближчому майбутньому показники компанії істотно покращаться за рахунок серійного виробництва гібридних процесорів Trinity – представників процесорів останнього типу, поява яких запланована в середині травня. Дані пристрої будуть виготовлені по 32-нанометровій технології, вони будуть виконані у вигляді 2 та 4-ядерних процесорів для настільних ПК і ноутбуків.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Минулий квартал був для компанії AMD збитковим"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette