• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Mozilla Firefox не дає стежити за своїми користувачами

Мега популярний на сьогоднішній день інтернет браузер Firefox у своїй наступній версії запропонує своїм користувачам у налаштуваннях заборонити стежити сайтам за їх діями, тобто за тим, що вони робитимуть на тому чи іншому інтернет ресурсі.

Така опція буде не дійсною а сайтах, що підтримують лозунг “не нашкодь ринку онлайн-реклами”, адже вони не підтримуватимуть цю технологію.

Досі не відомо. чи включать такий додаток до нової версії Mozilla Firefox, чи зачекають до наступного оновлення. Але розробники роблять усі можливі дії, аби прискорити цей процес.

Користувач повинен буде сам у налаштуваннях браузера вказати, що він хоче отримувати захист від стеження за допомогою новітньої функції Mozilla Firefox. Та й цього замало – власники сайтів повинні помістити код на своїх порталах. Після таких дій сайт не буде сканувати інформацію. потрібну для демонстрації адресної реклами.

“Припини стежити” (“do not track”) – саме такої концепції намагаються притримуватись Mozilla та Google. Адже не тільки Firefox, а й Google Chrome підтримуватиме схожу функцію.
Такі дії  можуть суттєво зменшити дохід власників сайтів. Адже онлайн реклама, яка засновується на поведінці користувачі на сайті, часто є лише одним джерелом прибутку.

— – —

Всем, кто занимается строительством или промышленностью в России помогут грузоперевозки Люберецкого района. Не тратьте время зря на компании, которые предлагают грузоперевозки. Обращайтесь только к лидирующим фирмам. Мне кажется лучшего варианта вы не найдете.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Mozilla Firefox не дає стежити за своїми користувачами"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette