• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Motorola Mobility виграла патентну суперечку з Apple

Земельний суд німецького міста Мангейм прийняв сторону компанії MotorolaMobility в її патентній суперечці з Apple, повідомляє блог FOSS Patents.Суд визнав Apple винною в порушенні двох патентів Motorola, які були отримані в органах ЄС. В одному з них описується технологія, пов’язана з передачею пакетів даних в мобільних мережах, а в другому – способи обміну повідомленнями між пристроями.

Запатентовані розробки застосовуються в продуктах Apple, зокрема, в комп’ютерах Mac і мобільних пристроях на базі iOS, однак компанії Motorola не вдасться домогтися введення судової заборони на їх продаж у Німеччині, відзначає блогTheVerge.У Німеччині Apple представлена двома організаціями – AppleInc. і AppleGermany. Motorola подала позови проти обох, однак виграти вдалося тільки позов проти AppleInc., Яка не займається продажем пристроїв в цій країні. Тому судову перемогу Motorola можна вважати «виключно символічною», зазначає TheVerge.

Зазначимо, що патентне протистояння Apple і Motorola ведуть також в США. На початку жовтня 2010 року Motorola звинуватила компанію Тіма Кука в порушенні 18 патентів, а місяць тому Apple висунула зустрічний позов.На початку осені 2011 року Apple вдалося здобути в Німеччині патентну перемогу над компанією Samsung, добившись заборони на продаж планшета GalaxyTab 10.1. Samsung і Motorola є виробниками мобільних пристроїв на операційній системі Android, яка конкурує на ринку з iOS. У середині серпня було оголошено про купівлю Motorola розробником Android корпорацією Google.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Motorola Mobility виграла патентну суперечку з Apple"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette