• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Монетизація постовими – найкраще для молодого блога + конкурс ретвітів

Доброго дня усім постійним читачам та тим, хто тут вперше. Я думаю більшість з вас погодиться з цим твердженням – “монетизація постовими  найкраще для молодого блога”. Будь-хто у кого у власності є мало-майський блог стикався з таким поняттям як постовий. Для тих  хто не в курсі: Постовий – це посилання з анкором (ключовим словом), обрамлене кількома реченнями, яке розміщується у кінці посту чи на його початку. В цьому пості я детально розповім про постові. Де їх краще купувати та продавати. Як правильно розміщувати і розкажу про деякі нюанси в роботі рекламодавця та вебмайстра.

І знову у кінці статті конкурс на ретвіт, призи видаються у доларах США.

Вже так повелося у блогосфері, що кожен вебмайстер, у якого є stand alone блог (блог, розміщений на власному домені), намагається відбити ті гроші, які вкладені у покупку доменного імені та оплату хостингу, на якому розміщений блог. В окремих випадках вебмайстер ставить за ціль заробляти за допомогою блогу на життя. В декого це виходить, а інколи людина навіть не знає як можна заробити хоч одну копійчину з власного блогу.

Тут на допомогу приходить монетизація постовими. Я вважаю цей спосіб найпростішим і найприбутковішим на перших етапах розвитку молодого блогу. Не потрібно заганяти нульовий блог (ТІЦ та PR блога нулі) у біржу посилань і намагатись заробити копійчини з продажу посилань, при цьому перетворюючи свій блог на помийну яму. Цим ви лише визначите свою подальшу дорогу, яка згодом приведе блог у занепад. Краще наповнюйте блог корисними та цікавими статтями, хоча б протягом місяця. Саме таким мінімальним має бути вік блогу, щоб можливо було його додати у сервіси, що допомагають без проблем купувати та продавати постові.

Постові можна продавати та купувати на пряму, домовляючись з рекламодавцем чи автором блогу, але занадто довго і не ефективно при великих обсягах рекламної компанії. Постові це чудовий і дешевий спосіб нарощування посилочної маси. Для автоматизації та спрощення процесу купівлі\продажу постових існують спеціальні сервіси. До вашої уваги кілька найпопулярніших:

Ні для кого не секрет, що найкраще на ринку продажу реклами за допомогою постових та прес-релізів зарекомендував себе гігант Blogun. Блогун – це найпростіший інструмент для оперативної роботи з постовими. Саме з нього слід починати монетизацію молодого блогу. Саме там зібралась найбільша кількість блогерів та рекламодавців. Саме блогун став першим сервісом для купівлі та продажу постових з блогів. З нульового блогу багато заробити не вдасться, але при виборі дорогої тематики можна одразу ставити ціну вищу за мінімум, який становить 15 російських рублів. До речі розрахунки у системі проходяться з недавнього часу саме у цій валюті. Мінімум для виводу становить 500р. Тобто, якщо у вашого блогу загальна тематика та нульові пузомірки, сміливо ставте ціну на постовий 15 рублів і для отримання перших грошей вам потрібно виконати близько 30-35 завдань. Це не означає, що ви маєте написати 35 постів і в кожному розмістити по 1-му постовому. В блогосфері давно практикується розміщення до 4-х постових у одній статті. Зазвичай 1-н постовий вгорі (анонс статті), та до 3-х постових у кінці посту. Роблячи висновок, можна сказати: написавши усього 10 статей і наповнивши їх платними постовими, ви маєте усі шанси отримати першу виплату. Не забувайте при виборі завдань звертати увагу на наступне: рекламодавець не повинен вимагати розміщення лише його постового в 1-й статті, адже у такому випадку ви будете вимушені писати більше, а заробляти менше. На цьому закінчу короткий огляд найпотужнішого сервісу монетизації блогів  для вебмайстрів.

Але не тільки блогун допомагає у нелегкій справі купівлі\продажу постових. З недавнього часу на ринок вийшов новий сервіс rotapost.ru, який пропонує з його допомогою об’єднати вебмайстрів, що хочуть отримати прибуток від розміщення прес-релізів та постових і рекламодавців, що хочуть без перешкод купувати посилання з цільових платформ (ваших блогів).

Хоча сервіс новий і ще сируватий, та він стрімко набирає оборотів. Все більше і більше блогерів готові віддавати 15% свого прибутку (від розміщення постових) цьому сервісу і взамін отримувати повноцінну платформу для оптимізації та автоматизації процесу продажу посилань з посту. Ротопаст поки що немає сильного фільтру для блогів вебмайстрів, тому не варто гаяти час і додавати свої ресурси саме зараз. Для попадання блогу у систему не потрібно писати оглядовий пост про цей сервіс, як того вимагає вищезгаданий блогун. Мінімальну ціну, яку можна встановити на постовий – 5 російських рублів. Мінімум для виводу 100 рублів.

Якщо ви станете моїми рефералами (зареєструєтесь після переходу з мого посилання) я зможу відповісти на ваші запитання та запропонувати руку допомоги. Звертайтесь у разі потреби.

А тепер про конкурс ретвітів. Тут все просто: Я прошу Вас лише ретвітнути даний пост, за допомогою зеленої кніпочки з написом retweet. Після цієї простої дії ви стаєте учасником цього конкурсу. Серед кожних п’яти учасників (тих хто ретвітнув пост) я буду “на бум” визначати одного переможця, якому буде вручений символічний приз 1$. Тобто за 5 ретвітів 1$, за наступні 5 ще 1$ і так до безкінечності Smile. З переможцями я зв’яжусь через twitter і про вручені призи напишу у наступних постах.

—Постовий—

Якщо ви займаєтесь такою нелегкою справою як Продвижение сайтов, то все у вас буде гаразд.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Ретвітити можна всі пости чи лише цей ? Smile

Ретвітити можна всі. А для участі у даному конкурсі достатньо ретвіту лише цього посту.

а коли будуть результати?

“Серед кожних п’яти учасників (тих хто ретвітнув пост)…”

Результати будуть одразу, як набереться хоча б 5 ретвітів цього посту. Як бачите зараз лише 3. Конкурс не набрав резонансу у твіттер спільноті.
Але час проведення конкурсу не обмежений, тому при наборі ретвітів числа кратного п’яти я буду визначати переможців.

Хоч бери да підключай віртуалів Big Smile

Ні, віртуалів не потрібно. Бажано лише живих та активних людей. Можливо у Вас є знайомі, які мають велику кількість справжніх фоловерів. Попросіть їх ретвітнути цей пост.

Залишити коментар, або два до запису "Монетизація постовими – найкраще для молодого блога + конкурс ретвітів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette