• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Мобільні оператори страждають від соцмережі Facebook

Мобільні оператори втрачають доходи від SMS, говориться в дослідженні, проведеному компанією Strand Consult. Згідно з результатами досліджень компанії Strand Consult, соціальна мережа Facebook загрожує бізнесу мобільних операторів. Оператори мобільного зв’язку втрачають доходи, які вони раніше одержували від користувачів за відправку SMS-повідомлень.

Автори дослідження з Strand Consult відзначають, що власники смартфонів проводять багато часу в Facebook і все частіше замість відправки звичайних повідомлень воліють користуватися вбудованими функціями обміну повідомленнями і чату. Це для користувачів обходиться набагато дешевше. Раніше оператори мобільного зв’язку називали своїм головним «ворогом» компанію Google. Зараз соціальна мережа перетягує на себе Інтернет-аудиторію. Багато користувачів проводять на Facebook все більше часу, сприймаючи соціальну мережу як основний інструмент комунікації і спосіб підтримувати зв’язок з друзями і близькими, повідомляє Strand Consult.

Інші популярні соціальні сервіси – Skype, Twitter і MSN не настільки сильно впливають на мобільних операторів як Facebook. Згідно з повідомленням авторів дослідження, близько половини з майже 900-мільйонної аудиторії соціальної мережі переглядає її за допомогою мобільних телефонів. Автори звіту з Strand Consult відзначають, що SMS-повідомлення зможуть «вижити» якщо включити їх в оплату тарифу, пропонуючи абонентам, наприклад, спеціальні пакети з певною кількістю SMS-повідомлень або навіть з необмеженим їх кількістю, пише Yahoo.News.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Мобільні оператори страждають від соцмережі Facebook"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette