• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Мобільні ігри озолотять операторів

Аналітики радять операторам всерйоз зайнятися дистрибуцією мобільних ігор, причому через власні магазини додатків: бурхливе зростання цього сегмента в найближчі роки обіцяє телекомунікаційним компаніям серйозні бариші. Телекомунікаційні гравці можуть непогано заробити на зростаючому ринку мобільних ігор, наповнивши відповідним контентом свої власні магазини додатків. Такої думки дотримуються аналітики JuniperResearch. Також оператори можуть скористатися можливостями щодо збільшення виручки за рахунок всередині ігрових покупок. За даними цієї компанії, до 2016 року світова виручка від мобільних ігор складе $ 18,3 млрд.

Окремо галузеві експерти прогнозують, що виручка від всередині ігрових покупок в сегменті смартфонів майже подвоїться до 2016 року, досягнувши $ 4,8 млрд у порівнянні з $ 2,1 млрд у минулому році. Під всередині ігровими покупками маються на увазі такі дії як, наприклад, оплата додаткових ігрових балів, функцій, зброї або можливості персонажів у рольових іграх.

Шарлотта Міллер (CharlotteMiller), аналітик JuniperResearch, заявила, що на ринку мобільних ігор розстановка сил між Google і Apple буде приблизно пропорційна розподілу їх виручки від завантажень. На її думку, для операторів буде вигідніше займатися дистрибуцією мобільних ігор через власні магазини додатків.

Вона пояснила це тим, що тільки таким чином оператори зможуть вибудувати для себе оптимальну бізнес-модель, а також залучити максимальну кількість впливових розробників. При цьому, відзначила аналітик, операторам потрібно буде переконатися, що вони надають відмінний від конкурентів сервіс. Так, наприклад, Amazon досягла успіху, скасувавши на перший рік вхідну плату для розробників, а також за рахунок продуманих промо, таких як, наприклад, надання безкоштовних «додатків дня».

Спільна робота над продажами мобільних ігор буде вигідна як операторам, так і творцям ігрових продуктів. Тоді як оператори зможуть заробляти на всередині ігрових зборах, розробники отримають доступ до ще ширшої аудиторії користувачів. Також оператори можуть заробляти і безпосередньо на скачування. За підрахунками JuniperResearch, на завантаження зі смартфонів в 2016 році буде припадати 41% виручки індустрії мобільних ігор.

Однак на заробітку на завантаженнях операторам фокусуватися не варто, оскільки все більше розробників вибирають для своїх продуктів так звану модель freemium, коли безпосередня установка програми є безкоштовною, а додаткова плата стягується тільки за ряд опцій, або заробіток творців становлять відрахування від розміщення в додатках реклами.

Така тенденція відзначається абсолютно для всіх типів мобільних додатків. У жовтні 2011 року BergInsight передбачила, що виручка магазинів додатків досягне в 2015 році $ 98 млрд, але зростання прибутку буде серйозно відставати від зростання числа завантажень.

— – —

Если вы интересуетесь такими вещами как программирование, инженерия, новаторские идеи, то вам 100% будет интересно почитать блог свободного инженера. Радиолюбитель из Беларуси пишет очень занятно и интересно. Любителям электроники стоит заглянуть на страницы его блога.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Мобільні ігри озолотять операторів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette