• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Мільярд онлайн глядачів через пів десятиліття

Лише через якихось 5 років, кількість тих, хто дивитиметься відео онлайн через інтернет досягне поділки у 1,3 млрд. чоловік.

Ці цифри були прогнозовані у звіті компанії ABI Research. Вони також відкрили лідерів по доступу до онлайн відео. Ними стали Netflix, Hulu, Apple iTunes.

Багато хто з спеціалістів у цій області вважає, що скоро до звичного потокового онлайн відео будуть додані функціями пошуку та рекомендаційними системами.

Дедалі більшої популярності у покупців будуть набувати телевізори та пристрої із виходом у мережу інтернет, та Blu-ray плеєри. Прогнозують що близько 20 відсотків усієї техніки у 2016 році буде мати вихід до мережі інтернету або як мінімум до домашньої мережі. За 5 років на ринок буде випущено приблизно 3 млрд. пристроїв з виходом у інтернет.

Така велика кількість глядачів буде мати змогу дивитись не лише звичне потокове відео в онлайні, а й брати на прокат платні канали. Компанія YouTube не так давно запустила канал прямого телемовлення.

Експерти впевнені у світлому майбутньому онлайн телебачення, адже є велика ймовірність того, що реклама у такому форматі буде більш ефективною.

— – —

Всегда волновал меня вопрос о том можно ли купить wmz через visa. Оказывается это очень просто и даже выгодно. Не нужно искать доверенное лицо или отделение, что бы пополнить wmz через visa не нужно много ума. Прочитайте об этой простой операции пройдя по выше указанной ссылке.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Мільярд онлайн глядачів через пів десятиліття"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette