• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Microsoft знову намагається придбати Yahoo!

За повідомленнями Bloomberg і The New York Times до інвестиційним компаніям Silver Lake і TPG Capital, навмисним придбати Yahoo!, тепер приєдналася і Microsoft. Вона теж отримає від інтернет-сервісу необхідну для обговорення умов продажу конфіденційну інформацію. Про це нещодавно було підписано відповідну угоду.

Купівля необхідна Microsoft для отримання гарантій дотримання угод по використанню в Yahoo! розробленого нею пошукового алгоритму Bing. Саме він є основною причиною, по якій Microsoft зацікавлена, щоб інтернет-сервіс не перейшов в руки конкурентів. Покупець Yahoo! стане також і власником 43% частки в одному з найбільших китайських онлайн-магазинів Alibaba.

Microsoft вже робила спробу придбання пошуковика Yahoo! у 2008 році. Але тоді покупка не відбулася, тому що компанії не зуміли домовитися про ціну. І ось тепер вже з початку жовтня всі ЗМІ пишуть про те, що корпорація налаштована досить серйозно і боротиметься з іншими бажаючими викупити Yahoo! компаніями. У їх число входить і магазин Alibaba. При такій кількості конкурентів є всі передумови до того, що інтернет-сервіс обійдеться покупцеві досить дорого.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Microsoft знову намагається придбати Yahoo!"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette