• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Microsoft відмовиться від Messenger на користь Skype

Ходило багато різних чуток щодо причин покупки Skype компанією Microsoft і одна з таких буде реалізована в наступному році, а якщо точніше, то в першому його кварталі. У цей період корпорація повністю перейде на VoIP-сервіс, відмовившись від IM-платформи Messenger. Перехід повинен бути максимально простим і безпроблемним для користувачів обох сервісів. Принаймні, такий обіцяє корпорація.

Зокрема, люди зможуть об’єднати свої облікові записи та контакти в рамках одного сервісу. Хоча власникам лише облікового запису Microsoft доведеться завести і акаунт Skype. В іншому випадку труднощів виникнути не повинно.

Відмова від власного IM-сервісу демонструє намір просувати Microsoft Skype не тільки як VoIP-сервіс, але і в якості універсального рішення, що об’єднує голосовий, текстовий та відео зв’язок. Додамо, що в материковій частині Китаю Messenger, протримається довше, ніж в інших куточках світу, хоча скільки він там точно буде працювати, поки невідомо.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Microsoft відмовиться від Messenger на користь Skype"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette