• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Microsoft потрібно встигнути з релізом Windows 8 до жовтня

Поки Microsoft щосили працює над завершенням своєї планшетної і десктопової операційної системи нового покоління Windows 8, деякі аналітики стверджують, що компанія повинна встигнути з релізом до жовтня цього року, щоб уникнути значної конкуренції з боку Apple і Google Android. Посилаючись на джерела, обізнані про плани Microsoft на 2012 рік, новинне агентство Bloomberg повідомляє, що компанія намагається завершити створення Windows 8 до літа цього року, і планує почати реліз нової операційної системи на різних планшетах і PC до жовтня.

За прогнозними оцінками Gartner, в поточному році буде продано близько 103 мільйонів планшетів, і до 2015 року ця кількість збільшиться більше, ніж втричі – до 326,3 мільйона одиниць. Левова частка продажів буде належати Apple, проте зростаюча конкуренція з боку пристроїв на базі Google Android і, меншою мірою, з боку Microsoft, буде «з’їдати» ринкову частку iPad.

З моменту своєї появи в 2010 році планшет iPad продовжує утримувати лідерство на планшетному ринку і забезпечувати левову частку продажів – тільки за останній квартал 2011 року було продано більше 15 мільйонів одиниць «яблучних» планшетів. Станом на кінець січня цього року частка iPad становила 58% планшетного ринку, за Android закріпилося 39% ринку, компанія Microsoft знаходиться на третьому місці ринку планшетів з 1,5%-ною часткою.

Попит на планшет Apple не слабшає, і нещодавно випущена модель третього покоління iPad забезпечила продаж 3 мільйонів одиниць новинок тільки протягом першого уїк-енду доступності. Аналітики Gartner очікують, що потік випускаються планшетів на базі Android і Windows «розбавить» ринкову частку iPad до 46% в 2015 році, однак ця цифра буде залежати від успіху прийняття нової Microsoft Windows 8, реліз якої відбудеться у другій половині 2012 року.

— – —

Игры, программы, много софта – практически все для android в одном месте и все это для вас. Вы ведь продвинутый пользователь, раз у вас есть android, так почему бы вам не пользоваться продвинутыми программами и не установить последние новинки на свой телефон? Будьте первым, будьте лучше других, будьте с android.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Microsoft потрібно встигнути з релізом Windows 8 до жовтня"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette