• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Microsoft буде отримувати виплати за безкоштовний Linux

Перед тем как заказать англо или русскоязычный блог, вам нужно узнать стоимость перевода. Только после этого вкладывать деньги в проект.

Софтверна компанія Microsoft підписала з Casio Computer унікальну угоду. Її особливість полягає в тому, що тепер Microsoft буде отримувати компенсацію за інсталяцію на продукти Casio операційної системи Linux. Casio визнала, що операційна система Linux порушує деякі патенти Microsoft, хоча конкретні приклади поки не наводяться. Нагадаємо, що розмови про те, що ОС Linux використовує інтелектуальну власність Microsoft, ведуться ось вже 4 роки. Юристи софтверного гіганта заявляють, що популярна безкоштовна ОС порушує 235 патентів Microsoft. Дивно, але до цих пір невідомі назви і суть патентів.

Варто відзначити, що раніше компанія Білла Гейтса вже укладала договори подібного характеру, однак вони ніколи не передбачали виплат на адресу Microsoft. У випадках, коли укладався патентний договір на використання Linux, наприклад з Fuji-Xerox, Xandros, Samsung або Novell, він був обмежений так званим перехресним ліцензуванням. Тепер же Microsoft акцентує увагу на факт виплати компенсацій. До речі, в 2007 році компанії Canonical, Red Hat і Mandriva просто проігнорували претензії софтверної компанії і відмовилися від всякого співробітництва. Проте, ніяких дій по відношенню до «незгодним» Microsoft не робила.

Після виходу на ринок операційної системи Android, в основі якої лежить ядро Linux, заповзятлива Microsoft домоглася виплати відрахувань від ViewSonic, HTC і Acer. Компанії, яких не влаштував такий підхід Microsof, ще в 2005 році організували Open Invention Network. Серед членів цієї організації, активно протистоїть посяганням Microsoft – Twitter, Oracle, Juniper, Red Hat, Novell, IBM, HP, Cisco, Google і Facebook.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Microsoft буде отримувати виплати за безкоштовний Linux"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette