• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

MFA, MFS, СДЛ, ГБ – що це за абревіатури?

Вітаю усіх, хто завітав до мене на блог. Сьогоднішній пост вирішив присвятити тим, хто не досконало розбирається у SEO-шних абревіатурах. Спробую розшифрувати та пояснити значення наступних абревіатур: СДЛ, ГБ, MFA, MFS, та мабуть повідаю про сателіти. Проведу межу схожості між ними та наведу основні відмінності.

Почну розповідь з СДЛ, тому що вважаю гарним тоном розпочинати з найкращого. СДЛ – це Сайт Для Людей. Тобто це сайт розрахований на те, що він буде корисний та цікавий саме для людей, а не для роботів пошукових систем. Зазвичай СДЛ називають сайт на якому міститься гора корисної інформації, не важливо – текстової, графічної чи відео формату. Головне, що людина знову і знову хоче повернутися до цього сайту, або розповісти про нього своїм друзям чи близьким.

Головні особливості СДЛ:

 • Унікальний дизайн, або хоча б модифікований паблік, доступний усім.
 • Переважна кількість контенту унікальна. Ніякого копіювання. Можливий рерайт.
 • Зрозумілий інтерфейс. Правильне розміщення усіх блоків навігації.
 • Постійне та регулярне оновлення контенту.
 • Відсутність поп-андерів (скакучих вікон).
 • СДЛ не продає посилання через біржі.

Аби створити справжній СДЛ, потрібно витрати чимало грошенят та часу. Адже у домена, на якому розміщений СДЛ повинен бути так званий trast (довіра). Пошукові системи дуже полюбляють СДЛ і при правильній оптимізації сайту виводять його у ТОП видачі. Високий трафік – це ще одна характеристика СДЛ. У самій абревіатурі уже все сказано – для людей! Я хочу щоб ви працювали лише із справжніми СДЛ і отримували від того задоволення та гарний прибуток.

Повною протилежністю СДЛ являється ГБ. Тут розшифровка хоча і груба, але по іншому такі блоги не назвеш. ГБ – гавноблог. Коротко і зрозуміло. Такі блоги створюються пачками. Вебмайстри використовують спеціальні програми, що допомагають автоматизувати процес створення ГБ. Такі блоги після попадання у індекс, одразу закидають до біржі лінків, аби відбити витрати на їх створення.

Основні характеристики ГБ:

 • Шаблон не унікальний. Будь-який безкоштовний.
 • Навігація зроблена не для людини, а для збільшення кількості сторінок.
 • Про контент тут взагалі важко говорити. Зазвичай він весь крадений (копіпаст – копіювання з інших джерел), або створений спеціальними програмами для розмноження текстів. Все для зменшення бюджету на створення ГБ.

ГБ використовуються лише у меркантильних цілях їх власників. Ніякої користі суспільству вони не несуть. Такі блоги довго не живуть і частенько попадають під фільтри. А як ви знаєте – немає сайту у індексі – немає заробітку з продажу  посилань. Це звичайний заробіток. При чому не дуже розумний. Адже можна трошки попрацювавши над блогом підняти заробіток у рази. Наступна абревіатура саме про цей вид блогів.

MFS – Блог створений спеціально під біржу посилань (Made For Sape). Це може бути як сапа так і лінкфід, та купа інших бірж. Головна відмінність MFS від ГБ у пузомірках. Вебмайстри не всі однакові, деякі терплячі і не такі жадібні, як ті що роблять величезні сітки з гавноблогів. Наростивши основні показники пошукових систем – ТІЦ та PR, можна у кілька десятків разів збільшити прибуток від розміщення платних посилань через біржі.

Основні відмінності MFS:

 • Дизайн шаблонний, але очищений від зайвих посилань, які можуть залишати автор шаблонів. Це робиться для збільшення прибутку від продажу посилань. Також вебмайстри міняють шапку, аби унікалізувати тему.
 • Навігація у MFS схожа на ГБ. Адже чим більше у блогу сторінок, тим більше можна продати посилань.
 • Контент у даному випадку може замовлятись через біржі. Навіть можливий авторський текст. Як мінімум глибокий рерайт та незначна кількість копіпасту.

Але все одно MFS поганий тим, що робиться лише для заробітку. Хоча вони набагато кращі за ГБ та всеж не несуть великої користі.

Наступна абревіатура MFA – Made For Adsens. Такі блоги створенні для заробітку з контекстної реклами, не важливо чи то Яндекс Дірект чи Гугл Адсенс. Головне те, що для заробітку з контексту потрібний високий трафік. Досягти його можна за допомогою добре підібраних ключових слів. Крім того вірно “заточена” під ключовик сторінка повинна мати кілька “жирних” беклінків, аби вийти у ТОП. Над MFA потрібна довга робота, але пізніше вони приносять стабільний прибуток. Цей вид блогів мені подобається корисністю матеріалів (контенту), які розміщенні на ньому.

На закуску я залишив таке поняття як Сателіт. Багато вебмайстрів плутають поняття ГБ та сателіт. Не завжди сателіт являється другорядним сортом блогу. Так як і у великої планеті у космосі є свої супутники, так і у сайтах, які просуває вебмайстер є свої сателіти. Сателіт може являтись як СДЛ так і ГБ і навіть MFA.. Головна задача сателіту – допомога у просуванні якогось сайту. На сателіті можуть розміщуватись посилання та анонси статей, які будуть публікуватись на основному ресурсі. Можна сказати що сателіт – це донор. При чому дешевий донор. Адже вебмайстру дешевше зробити кілька хороших сателітів для свого основного ресурсу, ніж витрачати значні суми на купівлю посилань через біржі.

А на який типах сайтів заробляєте ви? Якщо заробляєте..

ЗІЖ Дякую за ретвіти..

Створив сторінку “Обмін постовими” – чекаю на ваші пропозиції.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Навіть не чув таких абревіатур. Чув тільки про ГС (ГБ).

Ну тепер будете знати, що вони означають.

Залишити коментар, або два до запису "MFA, MFS, СДЛ, ГБ – що це за абревіатури?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette