• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Максимальний заробіток на постових

Привіт усім. Уже майже тиждень я не писав у блог. Все це пов’язано із моїм відпочинком на Дністрі, про який я скоро напишу окремий пост із фото-звітом.

Та сьогодні не про це. Хочу поговорити про свої думки, щодо заробітку на постових з блогу. І чи може такий від заробітку приносити реальний прибуток. Я хочу підрахувати скільки можна отримувати максимум із продажу постових на блозі.

І так, припустимо у вас є блог, якому три місяці. Ви додали його у такий популярний сервіс, що допомагає розпродати вільні рекламні місця, який називається РотаПост. Зазвичай тИЦ такого блогу ще нуль, тому ціни потрібно виставляти не більше 20 російський рублів за постовий. Якщо це справді живий блог, а не ГС для продажу посилань, то 1-2 заявки в день вам гарантовані.

Можна також додати блог ще у кілька сервісів та обзавестись сторінкою під назвою Реклама на блозі і отримати ще 1-2 замовлення щодня в кращому випадку.

Є лише одне “але” – більшість веб-майстрів оптимізаторів, що купують постові вимагають ставити лише один постовий на сторінку. Я їх розумію, як оптимізатор, але не хочу розуміти, як веб-майстер.

Тобто, щоб продати 4 постові на 3-х місячному блозі із нульовими показниками, вам потрібно буде написати 4 пости, кожен мінімум по 500-600 символів. І за це ви отримаєте 80 рублів мінус комісія.

Саме тому, я рекомендую взагалі не витрачати час на продаж постових із нульових блогів. Краще прокачати тИЦ як мінімум до 10-тки, а ще краще до 40-50.

Наразі ціна на постовий із блогу тИЦ якого 10 становить 50-60 рублів. Відчуваєте різницю? Тобто за ту саму роботу можна отримати 240 рублів.

А якщо веб-майстер працює тільки з адекватними оптимізаторами, то він може спокійно продавати по 2 чи 3 постові із однієї статті на своєму блозі. Тепер рахуємо: 4 поста по 2 постових, ціною у 60 рублів – 580 російських рублів, а це трохи більше 20 доларів.

Залишилось лишень знайти адекватних оптимізаторів та привчити себе писати по 4 пости, довжиною від 1000 символів. В іншому випадку така велика кількість вихідних посилань із сторінки може призвести до санкцій зі сторони пошукових систем.

Ну і ще одна маленька дрібничка – прокачка тематичного індексу цитування. наразі ця справа не така проста, але є кілька простих правил:

– Не варто ставити багато вхідних посилань на ще зовсім молодий блог;

– Купувати вічні посилання і орендувати одночасно;

– Більшість посилань купувати на головну сторінку;

– Використовувати безкоштовні та платні способи отримання зовнішніх посилань.

З цими простими рекомендаціями, витрачаючи мінімум бюджету, за 2-3 апдейти показника тИЦу можна отримати завітну десятку і заробляти максимум на постових.

Я вам рекомендую спочатку налагодити постійне оновлення блогу та регулярне підкріплення його зовнішніми посиланнями. І лише після того, як блог буде мати дійсно серйозні показники, можна починати монетизацію за допомогою продажі посилань.

На десерт відео. Соціальна реклама Української мови:

— – —

Если у вас есть собственный автомобиль, то вы определенно знаете, что зимние шины неотъемлемый аксессуар вашего железного коня. Будьте внимательны к своему автомобилю и не забывайте менять вовремя шины своему автомобилю. Безопасность прежде всего!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Оптимізатори просять і на не нульових блогах один постовий на пост. Це просто убожество якесь. а не заробіток. Але на безрибї і постовий копійка Smile

Я так на своєму нульовому блозі по 5 рублів за постовий, за місяць-два по сотні знімав, і було мені щастя Smile

Щось мало заявок там на ротапості. За три дні дві заявки

Мені заявок хватає. Бувають дні коли немає зовсім, а буває що дуже багато, що аж відмовляюся або просто не встигаю їх виконати.

А який сенс для оптимізатора дозволяти більше 1 постового зі статті? В принципі, якщо ти напишеш велику статтю (з розрахунку 1000 знаків на 1 посилання з неї), то багато хто погодиться на кілька посилань, а якщо пост на 1000 знаків всього, та ще й у ньому 2-3 посилання, то де, власне, сам пост?

Я, як закупщик посилань на ГГЛ, не ставлю таких вимог. Може бути і три. Але от погано те, що багато постів пишуть тупо задля посилань на 500-1000 знаків беззмістовної статті. Таких стараюсь відправляти в чорний список.

Найбільш смачні це сайти по тематиці, які задля контекстного посилання пишуть статтю, тобто навіть в тайтлі присутній анкор посилання.

В мене чомусь той Ротапост асоціюється з неякісним сервісом який на швидку руку забацав Дімок, і в який беруть неякісні сайти, тому його чекає ніша і участь Блогуна.

Продавати постові з нульвих сайтів це якось неправильно, краще поберегти місце, накрутити тицялку і тоді вже заняти дорожчими постовими вільні місця.

Особисто я не продаю постових,тому що продавати постові за безцінь,краще не продавати.Буду чекати до апдейту.

Ви точно реальну ціну назвали в 50-60 рублів?
Я на своєму сео блогу з одного постового беру по 18 руб. Нещодавно підняв до 25, після апу ПР.

В Ротапосте вполне можно продавать с нулевок посты и по 30-35 рублей, особенно если не ждать заявок, а самому рассылать. Но в целом, согласен – лучше тИЦ нарастить.

Моє враження просте, що постовий при відсутності заробітку і за мінімальні гроші це все одно прибуток, та дотримуюся того погляду, що все таки краще мати хоч якийсь PR та ТИЦ.

Залишити коментар, або два до запису "Максимальний заробіток на постових"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette