• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Максимальна ефективність влітку

Efekt
Так зараз літо, так зараз чемпіонат світу з футболу, так я відвіз своїх дівчат на Дністер і холостякую, так моя лінь не дає мені спокою, але я знаю, що той, хто працює влітку, отримує доволі відчутний позитивний ефект восени! Тому ставлю сам собі завдання працювати максимально ефективно влітку, а восени їсти виноград та пити винце =)

Які у мене плани на це літо:

  • Притримуватись, а ще краще випередити графік по підняттю трафіку на марафонському сайті;

Що я для цього роблю:

– Регулярно продивляюсь трендові додатки та ігри для iPad та встановлюю собі кілька безкоштовних, які подобаються і мені самому. Потім роблю максимально розширений огляд та розшарюю по усім соціалкам. Зазвичай пост попадає в індекс дуже швидко і трафік іноді отримую в той же день.

– Переглядаю запити, по яким користувачі попадають на блог та коригую деякі сторінки, щоб вони максимально чітко відповідали найпопулярнішим запитам.

Що потрібно зробити:

– Слідкувати за трендами і замовляти, або робити надалі самому текстові і відео огляди найпопулярніших додатків, як безкоштовних так і з оплатою.

– Створити канал на відео-хостингу ютубчик і збирати підписників і отримувати додатковий трафік.

– Замовити дизайн сайту та прикрутити кілька сервісів до блогу.

– Регулярно закуповувати посилання та огляди на інших тематичних ресурсах і підніматись у ТОП по СЧ запитам.

  • Переглянути своє ставлення до сайту про дієти та Почємучек:

– Замовляти новий якісний контент і регулярно оновлювати сайти;

– Відкоригувати сторінки, які приносять найбільше трафіку;

– Розібратись з РМЯ (скоріше все заміна на тізери);

Що я для цього роблю зараз:

– Фактично моніторю трафік, запити, прибутки і витрати (домен, хостинг).

Пора попрацювати!

Оу! Забув сказати, що на початку року ставив плани. Пів року пробігло і пора задуматись, чому виходить так, що жоден з планів не реалізований…

Хоча ні, з кавою все йде більш менш, але нормального місця під нову точку так і не знайшов.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

А где финстрип?

Думав, що встигну до відпочинку, але не встиг =) Там по ходу мало чого помінялось тим паче в позитивну сторону.

И как эффективность раскрутки сайта по трафику? Оно действительно помогает? Или все же контент тоже важен?

Залишити коментар, або два до запису "Максимальна ефективність влітку"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette