• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

L’Officiel – Україна випустив iPad – антологію про моду, – «МедіаБізнес»

На честь свого 10-річчя в Україні журнал L’Officiel зібрав все найкраще зі світу моди в одній iPad-антології “100 друкованих версій”. Про це повідомила прес-служба ВД «Вавилон». Додаток містить добірку кращих матеріалів з 100 номерів журналу L’Officiel-Україна. Мультимедійний випуск колекційного видання включає в себе найяскравіші тенденції першого десятиліття XXI століття, а також ексклюзивні матеріали про головних діячів моди і культури сучасності. Превью-версію читачі зможуть скачати безкоштовно в магазині AppStore. Вартість повного випуску, в свою чергу, складе USD 3,5. Надалі, додаток журналу буде оновлюватися один раз на рік.

ВД «Вавилон», в який входить глянцевий журнал про моду L’Officiel-Україна, зареєструвався в AppStore в США. Завдяки цьому, Ipad додаток L’OFFICIEL доступний не тільки в Україні, Росії, а також в Європі і США. На даний момент, в розробці англомовна iPad-версія колекційного номера журналу.

Нагадаємо, що на початку цього року ВД «Вавилон» також запустив додаток для другого популярного видання, що входить до складу медіа-холдингу. Журнал «Pink» створив версію популярного жіночого ресурсу. Планшетна версія сайту PINK.UA доступна для скачування безкоштовно в онлайн-супермаркеті AppStore з 17 січня 2012 року.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "L’Officiel – Україна випустив iPad – антологію про моду, – «МедіаБізнес»"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette