• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Ліниві копірайтери

Привіт усім постійним читачам та тим хто лишень у перше на цьому блозі. В цьому пості я хочу поговорити про копірайтерів, їх розцінки та лінь. Чим більше я працюю в інтернеті, тим більше я розумію на скільки лінива людська істота. Я й за собою помічаю не аби яку лінивість, але те, як відносяться до роботи фрілансери, що хочуть заробляти в інтернеті, мене просто вбиває. Саме про це даний пост.

Нещодавно я написав пост “Розшукуються райтери” – я й досі шукаю авторів, які готові наповнювати контентом мої блоги за визначену плату. У цьому пості я запропонував людям роботу – нехай не саму найкращу, але при хорошому підході, доволі прибуткову. Особливо для студентів чи школярів. І що ви думаєте? За весь час до мене звернулось 2 людини:

Одна дівчина, яка на славу попрацювала кілька тижнів (до речі їй велике дякую – реально хороші тексти виходили і сторінки з її новинами швидко входили в індекс ПС на ура) та хлопчина, який вирішив, що працювати за таку зарплатню це не робота, а рабство.

Давайте тепер поміркуємо – скільки реально можна заробити, працюючи райтером:

Я пропонував фрілансерам на початковому етапі 50 центів за 1000 знаків відрерайченого тексту. Маючи деякий досвід у цій сфері скажу, що відрерайтити 2 новини по 500 символів, при хорошій швидкості друкування, можна за 30-40 хвилин. Також, за цей час можна підібрати тематичні картинки і запостити новину у блог. Якщо робити перерви на каву та навіть на перекур то за 8 годин розумової роботи можна відрерайтити порядком 16-17 новин і заробити 8-9 долярів. Кілька років назад я за такі гроші годинами розвантажував фури, а рік назад працював на офіційній роботі за таку платню – думаю альтернатива чудова.

Але дивимося далі – при хорошій роботі рерайтера, рано чи пізно він захоче підвищення. Я згоден навіть на більшу оплату праці, але при регулярному додаванні новин та постійному об’ємі виконуваних робіт. Я не кажу про збільшення оплати в 2 рази, та на 20-25% можна розраховувати. Тобто через кілька тижнів регулярної роботи, звичайний школяр, або студент може легко вийти на заробіток 10-12 доларів, при звичайному робочу дні.

Та й це ще не все: Я по трішки розвиваю старі блоги та планую до запуску нові, тому мені потрібен буде не лише рерайт, а й хороший копірайт – оплата за який у рази вища. І повірте, цю роботу я би довірив лише перевіреній особі, наприклад тій, яка уже працює у мене рерайтером.

Але наші люди не хочуть працювати – усім потрібні гроші за просто так. А таке рідко буває, навіть у інтернеті. Якщо ви хочете заробляти у інтернеті – не чекайте на шару! Тут також потрібно вкалувати.

Все вище сказане стосується не лише копірайтерів, а й усіх фрілансерів, які розраховують за копійчану роботу отримати високу оплату. Такого не буде! Якщо ви не будете працювати за визначену ринком ціну, то знайдуться інші, більш хитриші.

В принципі на сьогодні усе. Залишилось побажати вам успіху у вашій роботі.

P.S. Усіх чоловіків вітаю із днем збройних сил України!

Десертне відео для підняття настрою:

— Постовий —

Все про корисні та цікаві інтернет-сервіси


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Я мав нещастя працювати копіратйером … 2 тижні. Жах.
та і 8 дол. * 25 робочих днів = 200 баксів ? ЦЕ ЩО ЗАРПЛАТА ???

А вазагалі, оскільки я людина, що дуже важко переновить монотонні задачі , то цим більше я не займався. Але з копірайтерами я співпрацював.
За рерайт платив 1 доллар за 1000 символів – вважаю, що це нормальна ціна. Evil Grin

Кое кто за такие деньги работает с удовольствием. Или физически более тяжело.
Как сегодня на Украине и для регионов то это и вполне терпимая оплата.

Залишити коментар, або два до запису "Ліниві копірайтери"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette