• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Лінь – ворог №1

Привіт усім читачам блогу. Я помітив, що високим попитом користуються дописи із позначкою Life Hack. Тому вирішив створити таку рубрику і на своєму блозі. І перше, про що я хочу написати у цій рубриці – це ЛІНЬ. Адже як для багатьох людей, так і для мене лінь є ворогом №1. У цьому пості ви прочитаєте до чого призводить лінь і як з нею боротись.

Я часто ставлю собі цілі. які реально досягнути лише у тому випадку, якщо прикладати усі можливі зусилля та свої вміння і можливості. Але іноді я зупиняюсь, так і не дійшовши до поставленої цілі – Виною цьому стає Лінь. Вона проявляється у різних видах:

  • Відмовки перед близькими та перед самим собою;
  • Відкладання справ на потім;
  • Повільне виконання поставлених задач.

Іноді, я сам собі дивуюсь, скільки різних справ можна зробити за один день, якщо не лінуватись. Наш організм влаштований так, що може щоденно витримувати шалені навантаження, як фізичні і розумові, так і моральні. Та з кожним днем лінуючись, ми виконуємо все менше і менше роботи. тим самим програмуючи організм на низьку віддачу. Тому. коли нам доводиться зробити трішечки більше роботи, ніж зазвичай ми стомлюємося. Хоча насправді можемо зробити у рази більше справ.

Частенько я відволікаюсь на перегляд пошти та переписи у icq. Переглядаючи листи та відповідаючи на них я іноді переключаюсь на іншу роботу, а іноді взагалі переходжу до міні розваг: Перегляд відео та онлайн ігри. Після цього я особливо лінуюсь повернутись до завдань, які робив із самого початку і відкладаю їх на потім. Цікаво, а як робите ви у таких випадках?

Я зробив для себе висновок, що проблемою №1 є саме Лінь, і тепер намагаюсь її побороти. Є кілька простих способів:

  • Потрібно налаштуватись на роботу та сфокусуватись на кінцевому результаті.

Якщо уявити перед собою результат роботи, яку ви почали робити, то і мотивація для її швидкого та якісного виконання буде шаленою.

Відкладіть усі дрібні справи та пориньте у процес роботи. Ви будете дуже задоволені результатами – будь-то гарно написана стаття чи зароблені гроші, чи побілена стіна =)

  • Згадайте про конкурентів.

На мене цей спосіб діє дуже добре і лінь відступає миттєво. Як справжній українець я намагаюсь зробити так, щоб і хата у мене була більша за сусідську і жінка краща =) І як тільки я подумаю, що через невиконання якоїсь дії мої конкуренти зможуть мене обігнати – я шаленію і напружую усі свої звивини мозку і берусь до роботи. Спробуйте і ви подумати, що ваші конкуренти будуть кращі за вас, якщо ви будете лінуватись. А ще краще уявіть, що через лінощі ви можете втратити посаду, або великий прибуток. Це неодмінно мотивує вас до дії.

  • Завжди будьте у хорошому гуморі.

Хороший настрій допоможе швидко та безболісно завершити будь-яку розпочату справу. Посміхніться сусіду, посміхніться коханій людині, другу, самому собі і ви одразу наберетесь позитиву, з яким простіше йти по життю і приходити до поставлених цілей.

Я стараюсь завжди працювати у хорошому гуморі. Робота – це не кара, а можливість розвитку та перспектива заробітку чи удосконалення та розширення свого бізнесу.

  • Робіть перерви у роботі, але не затягуйте їх.

Давайте можливість мізкам відпочивати під час роботи. Робіть невеличкі перерви між виконанням невеличких задач, але не затягуйте їх. Краще поставити собі ліміт у 5-10 хвилин. У цей час випийте кави, вийдіть на свіже повітря, поговоріть з кимось. Але пам’ятайте, що після перерви ви маєте повернутись до роботи з новими силами. Не лінуйтеся!

Ось такими простими способами я намагаюсь перебороти лінь. Бажаю вам не лінуватися і досягати поставлених цілей.

На десерт відео із фотками схожих знаменитостей:

— Постові —
Новини програмного забезпечення — щоденні новини програмного забезпечення Українською.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Smile … да, лінь – це найбільший ворог… а як відволічешся від роботи, сядеш погратись у щось, наприклад зараз у FlatOut2, то так лінь братися до роботи….
+ до способів побороти лінь – щоденно займатися правильною ранковою зарядкою, замітив, що дуже допомагає, принаймні мені Smile

іноді бути в хорошому гуморі не допомагає. тобто, якщо настрій нікудишній через конкурентів, наприклад, чи через якісь негаразди. а сівши працювати, щоб відволіктися від думок, можна зробити титанічну роботу за мінімум часу.
також варто підібрати вдалий час для роботи. хтось (наприклад, така сова, як я) ніякий зранку, здатний лише пити каву і займатися пробіжкою, щоб хоч трохи ожити, ніяк не зробить хорошу роботу зранку. особливо, якщо треба зосередитись. зате при потребі в 2 ночі продуктивність на висоті)

На рахунок ночі згоден на всі 100.
А от із зарядкою треба спробувати. Хоча зранку я дуже в’ялий. Мені більше подобається увечері побігати футбольчик.

Останнім часом це теж мене дістає. Треба щось з цим робити. Може це просто осінь? Smile

Кажуть, Focus Booster допомагає сфокусуватись.

http://www.focusboosterapp.com/

Ніби працює.

Залишити коментар, або два до запису "Лінь – ворог №1"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette