• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

LED телевізори BBK серії NOX

Компанія BBK представила серію РК-телевізорів NOX. LEM2249FDT і LEM2449FDT – перші моделі телевізорів серії NOX від BBK, запущені в продаж. Серія також включає моделі LEM1949DT, LEM2648DT, LEM3248DT з категорії HD-Ready, і LEM2649FDT, LEM3249FDT – з категорії Full HD. Всі вище перелічені моделі оснащені світлодіодним підсвічуванням екрану (LED), вбудованим цифровим DVB-T тюнером і HD медіаплеєром.

За словами Марини Цваль, менеджера по продукту Представництва BBK Electronics в Росії, серія NOX представлена класичними, з точки зору дизайну і функціональності, моделями, вони демонструють максимально можливу якість зображення при відтворенні аналогового або цифрового сигналу. Особливістю серії є те, що моделі з діагоналями 26 і 32 дюйми доступні у двох варіантах: HD-Ready – з роздільною здатністю до 720р або Full HD – з роздільною здатністю до 1080р. Про категорії LED телевізора цих діагоналей свідчать останні цифри у маркуванні: «48» для HD-Ready, «49» – для Full HD ».

Вы также можете купить телевизор led и заявить о своем статусе успешного человека.

LEM2249FDT і LEM2449FDT з діагоналями екрану 22 і 24 дюйма відповідно ставляться до категорії Full HD. Закономірно, що найбільш повно можливості телевізорів, відповідно, розкриваються при відтворенні HD контенту: в цьому випадку моделі демонструють найкращу якість картинки. Функціональність HD медіаплеєра в телевізорах серії NOX реалізована на базі вбудованого високошвидкісного USB порту. Пристрій підтримує найбільш поширені формати файлів, у тому числі популярні в мережі контейнери і кодеки MKV (Matroska), MOV (H.264) і ін. Як джерело контенту, в тому числі високого дозволу, можна використовувати USB накопичувач або зовнішній жорсткий диск.

Новинки володіють вбудованим цифровим DVB-T-тюнером для прийому сигналу загальноросійського цифрового ефірного телебачення. Абонентська плата за перегляд каналів, які входять до пакетів «Мультиплекс», не стягується. Завдяки наявності функції PVR можна записати ефірні телепередачі на зовнішні пристрої, у тому числі по таймеру, або скористатися режимом відкладеного перегляду (TimeShift).

До LEM2249FDT і LEM2449FDT можна одночасно під’єднати два пристрої-сигналу високої роздільної здатності (наприклад, HD-медіаплеєр і ігрову приставку): моделі оснащені двома HDMI інтерфейсами. Роз’єм VGA дозволяє використовувати телевізор в якості монітора персонального комп’ютера. LED телевізори серії NOX LEM2249FDT і LEM2449FDT вже надійшли в продаж. Решта моделей серії очікуються у продажу в кінці 2011 року.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "LED телевізори BBK серії NOX"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette