• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Лазерний ластик обережно видаляє чорнило з паперу

Використання лазерного випромінювання для видалення тонера з друкарського паперу може привести до створення нового типу Xerox машини, здатної, як друкувати, так і “прати”. Нова методика, розроблена дослідниками з Великобританії, може видаляти чорнило, не пошкодивши папір, вона дозволить використовувати один аркуш паперу до п’яти разів. Друкувати сторінки використовує тепло для нанесення фарби, процес стирання використовує тепло для її видалення. Джуліан Елвуд (Julian Allwood), голова дослідницької групи з опрацювання низьковуглецевих матеріалів в Кембриджському університеті, який розробив техніку з дослідником на ім’я Девід Ліл-Айяла (David Leal-Ayala), говорить, що весь фокус у тому, щоб зробити це не заподіявши ніякого теплового пошкодження основного волокну целюлози. “Ми намагаємося дуже швидко здійснити процес випаровування чорнила”.

Раніше Елвуд і Ліл-Айяла показали, що за допомогою обробки наждачним папером можна видалити тонер чорнило. Ультракороткий (довжина хвилі наносекунд) імпульс зеленого лазера поглинається щодо темним тонером, в той час як целюлозні волокна практично прозорі для імпульсу, залишаючись незмінними. Єдина небезпека полягає в тому, що нагріте тонер буде передавати тепло папері, каже Елвуд, але за допомогою коротких імпульсів тонер випаровується швидше.

Існує вже величезна індустрія, яка використовує видалення чорнила з паперу, як частина процесу переробки, говорить Каріна Парраман (Carinna Parraman), заступник директора Центру з дослідження образотворчої друку в Університеті Західної Англії в Брістолі. Видалення фарби використовується для поліпшення якості целюлозних матеріалів при переробці паперу, каже вона. Видалення фарби без переробки паперу пропонує великі переваги, так як переробка використовує величезна кількість енергії і ресурсів, особливо води.Чи може така технологія бути включена в принтер ще належить з’ясувати, каже Ліл-Айяла. Хоча друк вже включає в себе підігрівання тонера, видалення зажадає більш високих температур. Так що не ясно, чи може один і той же лазер бути використаний для друку та стирання.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Лазерний ластик обережно видаляє чорнило з паперу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette