• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Китайським в’язням дозволять грати в онлайн-ігри

Виявлений цікавий факт у китайських в’язницях: Наглядачі в’язниць примушують китайських ув’язнених грати в онлайн ігри після важкої фізичної роботи такої як вирощування картоплі та інше. Таким чином в’язні заробляють гроші для наглядачів.
Попрацювавши на важкій роботі, ув’язнених чекала багатогодинна гра за комп’ютерними онлайн іграми.  Граючи в ці ігри, вони заробляли ігрові гроші на ігрові артефакти для наглядачів. Ті ж в свою чергу продають ігрові артефакти і отримують реальні гроші.

Цікаво те, що дохід від онлайн рабства ув’язнених став куди більшим джерелом прибутку. ніж їх важка фізична робота. Китайці сурові та дисципліновані – вони встановили норму для кожного гравця-в’язня, яку він повинен виконати протягом гри. Якщо вона не досягалась, то в’язня карали фізично.

Так звані ігрові артефакти, добуваються не так вже і просто – це одні із головних цінностей у ігровому світі, тому вони приносять досить не малий прибуток їх власникам. Багатокористувацькі ігри за часту не контролюються їх розробниками, тому і відбувається такий фінансовий хаос.

Нагадаємо, що три роки назад обіг ігрової валюти по купівлі\продажу віртуальних товарів сягнув 2 мільярди доларів. Саме через це уряд Китаю у 2009 році заборонив продаж віртуальної валюти та товарів без спеціальної ліцензії.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Китайським в’язням дозволять грати в онлайн-ігри"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette