• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Китай став світовим лідером на ринку смартфонів

Приобретите для себя полезную вещь – видеорегистратор для авто. Не один милиционер не докажет нарушения, если такового не было.

Agence France-Presse повідомило, що за результатами проведених компанією Strategy Analytics маркетингових досліджень в даний час Китай випереджає США за кількістю продажів смартфонів. Але Сполучені Штати як і раніше лідирують в даній галузі за фінансовими показниками. За третій квартал поточного року в США продано 23 млн. смартфонів, а в КНР – 24 млн.

На думку Strategy Analytics, вже жоден великий виробник не може ігнорувати того факту, що саме Китай є реальним лідером ринку комп’ютерних мобільних пристроїв. Тільки за третій квартал продажі смартфонів на території КНР збільшилися на 58%, в той час, як в США вони за цей час впали на 7%. Причиною бурхливого зростання даного ринку в Китаї стало Субсидоване виробниками дорогих пристроїв збільшення їх поставок в роздрібні магазини паралельно з активізацією виробництва дешевих масових моделей.

На китайському ринку зараз лідирує фінська Nokia. Пристрої її виробництва становлять 28% від усіх продажів. У США лідером є тайванська НТС, що володіє 24% ринку. КНР не тільки провідний споживач, але і найбільший світовий виробник смартфонів. Тільки за 9 місяців поточного року на його фабриках виготовлено 80000000 цих пристроїв.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

=((( погано, і як вони встигають…

Китайські телефони дешевші і користуються попитом.
Спостерігав, що в і-магазині купують з 5 мобільних два з них китайські.

Залишити коментар, або два до запису "Китай став світовим лідером на ринку смартфонів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette