• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Ким ви працюєте? – Блоггером

Хочу сьогодні поміркувати над тим, чи може блоггерство стати повноцінною роботою. Я знаю, що багато людей заробляє на життя самим лише блоггерством. Чи можливо змінити офісне приміщення на рідну домівку і заробляти грошенята з допомогою комп’ютера.

Щоб влаштуватися на посаду блоггер, достатньо мати доступ до інтернету, невеликі вміння у написанні текстів та навички оптимізації. Ще бажано тримати під рукою запашну каву і м’якенькі домашні тапки Smile Якщо ви підходите під ці критерії, гайда у блоггерство – вакансій море.

Виглядає, як мрія, але так воно і є. Щоб стати звичайним блоггером, великих знань не потрібно. Можна нічого не знати ні в css, ні в html. Не потрібно вкладати гроші у створення власного блога – існує велика кількість безкоштовних платформ. Достатньо лиш сильного бажання поділитися своїми думками. Але щоб стати блоггером, який заробляє потрібно дещо більше ніж просто нестримне бажання та натхнення.

Якщо відноситись до ведення блога (блогів), як до хобі, то великих результатів ніколи не добитися. Окремі випадки лише для розкручених в оффлайні особистостей – зірки шоу бізнесу, вдалі бізнесмени. Але, якщо виділяти на роботу над своїм ресурсом стільки ж часу, як на звичайний робочий день, тоді результат не змусить себе чекати. Розповідаючи читачам цікаві історія з життя та ділячись власним досвідом у вузькій темі, дійсно можна набрати велику кількість цільової аудиторії. Саме з них справжній блоггер і заробляє.

Заробляє продажами з сайту – інформації, програм, книжок.. будь-чого, що можна продати. Заробляє на трафіку (контекст, тізери) – кожен клік коштує від 1 цента до кількох доларів, залежно від тематики блогу. Заробляє на продажі рекламного місця під банери – рекламодавці готові платити за цільову аудиторію шалені гроші. Банери продаються і по 100 і по 200 доларів на місяць. (Не погано, так?) Заробляє на продажі посилань на пряму і через біржі – багато хто з манімейкерів тільки й цим заробляє, клепаючи сотні ГБ під продаж посилань(Сапа, Міралінкс і тому подібні біржі). Заробляє на розміщенні платних постів – іноді за один рекламний пост можна отримати 50-100 доларів. Справжній блогер заробляє на усьому – це його і відрізняє від того, хто веде звичайний щоденник.

Як ви гадаєте, можна заробляти лише блоггерством?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Ким ви працюєте? – Блоггером"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette