• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Квітневий ап PR

Доброго дня усім читачам мого молодого блогу. Радий бачити вас після свят у доброму гуморі. Я надіюсь ви гарно відсвяткували і готові приступити до роботи над своїми проектами. Я також після невеличкої перерви вирішив написати невеличкий пост і хочу його присвятити квітневому апу індексу PR.
Вихідні скінчилися і я знову з великою радістю приступив до роботи над своїми блогами. Як і завжди все почалось з моніторинг усіх проектів. Загалом кардинальних змін я не помітив, але поглянувши на пузомірки зрозумів, що під час свят відбувся ап PR. Google не часто радує оновленням, зазвичай це буває раз на 2-4 місяці. Цього разу довелось чекати 3 місяці. Ап припав на 3 квітня. Про те, як отримати PR1 без грошових вливань я писав у минулих постах.

Найбільше мене порадував блог мого брата wolpix.info. В ньому він також пише про блогінг, wordpress, розкрутку та просування вашого ресурсу у ТОП пошукових систем. Блогу усього 3 місяці, там опубліковано всього 16 постів. Ніякої розкрутки, окрім кроспостингу у twitter та liciko не проводилось. Тим паче Google нагородив блог індексом PR3. Робимо висновок, що таку оцінку блог отримав завдяки правильній внутрішній оптимізації та часу знаходження у індексі пошукової системи. Підмічу, що трафіка на блозі майже немає – близько 10 відвідувачів щодня.

Також я радію за блог Підйому (pidyom.info), який я веду уже майже пів року. До апу він мав PR1, а після квітневої реконструкції отримав PR2. Це при тому, що його розкруткою я також не займаюсь. На жаль зараз не вистачає коштів ні на купівлю постових ні на купівлю посилань. Все що я роблю, це регулярно додаю цікаві та актуальні матеріали. Зараз відвідуваність скаче, як шалена від 100 до 400 унікальних відвідувачів. Блог дуже залежний від самої програми.

Неочікуваним для мене став ап блогу про чай та каву (cofevari.ru). Там я писав про мій невеличкий бізнес з дружиною в сфері продажу натуральної кави та чаю. Я давненько його закинув і все ніяк не доберусь до оновлення. Блогу майже пів року, трафік 10-20 хостів щодня. Ніяких пузомірок не було. Але квітневий ап приніс одиничку PR. Невже зіграв нещодавній лінк із білого блогу з непоганим пузом? Чи можливо вік блогу?

Ще один блог, який ми ведемо з братом (останнім часом лише самим братом), також удостоївся апу. Блог про онлайн ігри zmeyki.ru отримав PR2. Це ще раз доказує, що при правильній внутрішній перелінковці, та регулярному постингу ви обов’язково отримаєте винагороду.

Про блоги на інших платформах поки що не буду розказувати, а залишу їх на десерт та розкажу вам як в короткі строки створити та заробити на блозі в ЖЖ. Чекайте про це в скорому часі цікаву серію статей.

Щодо блогу який ви зараз читаєте: на жаль це єдиний мій блог над яким Google вирішив по-шуткувати і залишити PR нульовим. Причин для цього є кілька. Блог ще молодий – лише місяць після створення та кілька тижнів після попадання у індекс. А саме з цього часу пошукові системи починають відлік від народження сайту. Жодного жирного беклінку, окрім twitter’а блог поки що немає. Але все ще попереду…

А як для вас пройшов квітневий ап PR?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Квітневий ап PR"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette