• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Купив блог

Привіт усім. Зі святами вас! Вирішив я поділитися новиною. Ні, спочатку я вирішив інвестувати у купівлю блогів, тоді зробив першу покупку, а тепер ділюсь цією новиною з вами.

Я давно хотів спробувати себе у купівлі перспективного блогу, його розвитку і подальшій монетизації. Нещодавно мені випала така можливість:

Мені прийшла пропозиція купити блог про відносини між людьми – любов, взаєморозуміння і т д. Крім того на блозі піднімається тематика гороскопів. Доволі попсова тема, та все ж. Одразу відмічу, що блог на російській мові.

  • Власне ось сам блог http://liebevoll.ru/

Ціну я розголошувати не буду. Мені просто цікаво в скільки ви б оцінили даний проект.

Пузомірок як таких він не має – я не думаю монетезувати його через продаж посилань, це буде крайній випадок, аби відбити вкладення. На блог щоденно заходять 100-150 унікальних відвідувачів і я думаю підняти цю цифру 5-10 разів і тільки після цього займатись монетизацією.

Найголовніше це контент, а на нещодавно купленому блозі його пре-достатньо – більше 100 корисних статей. Кожна стаття містить не менше 4-5к символів.

Я планую вкласти у блог стільки ж, за скільки я його купив і очікувати результату. Пізніше я оголошу скільки було витрачено на блог – контент, посилання і т.д. і за скільки часу ці вкладення окупились. А вони окупляться 100% – адже я в цьому впевнений.

Зараз ми займаємось передачею доменного імені та власне архіву блогу, який буде переноситись на орендований мною сервер. Я дуже надіюсь що усе пройде гладко і уже через кілька днів я почну серйозно займатись покупкою.

Я думаю, якщо у мене все вдасться з першою покупкою, то не за горами 2-га та третя. Можливо я кину око саме на ваші блоги =)

Можливо у вас є проекти уже з доходом і ви не маєте часу ними займатись – з радістю куплю такі блоги та сайти.

Можливо у вас є перспективні чи не дороблені проекти, які ви хочете продати, аби відбити вкладення та час – також буде цікаво подивитись на ці блоги і можливо викупити їх у вас.

  • Але не забувайте, що ціна блогу вимірюється наступним чином:

Не думайте, що покупцю цікаво скільки часу та грошей ви витратили на проект, йому потрібні цифри.

Витрати на сайт – домен, хостинг, орендовані посилання, автори і т.д.

Дохід з сайту – не те, що він зможе з нього вижати, а те, що є наразі: Контекст, тізери, продаж посилань, партнерські нарахування і т.д. Зазвичай місячний дохід множиться на 6, або 12 – це і буде ціна блогу. Тобто період окупності пів року чи рік. В окремих випадках можна помножити на 24, але це якщо сайт дійсно для людей і має шанс прожити процвітаючи більше року =)

Побажайте мені удачі з новим блогом і готуйте свої блоги до продажу =) Хай щастить.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Купував через якусь біржу, чи напряму?
Свого часу думав теж трохи зайнятися торгівлею, але якось все руки не доходять Smug

Купив на пряму. Біржам не те що не довіряю, просто там багато швалі і знайти щось достойне не реально. Хоча – це в перспективі.
У нас бачу багато до чого руки не доходять =)

Я шукаю покупців на 2 свої футбольні сайти. Прибуток там за останній місяць 300 євро, якщо цікавить, то пиши на пошту.

Не розумію чого продавати курку, яка несе яйця

Часу нема на тих курей, тре телят ростити в той час )

Клас 300 євро)) мені б такі гроші з сайту)

Думаю цена блога примерно 6000-7000руб.
Шаблон очень приятный))).

Трішки дорожче взяв. Ну як трішки…

Друг мой, ты вряд ли найдешь коммерческий сайт на украинском языке. Не кривись Smile Как ты будешь монетизировать покупку?

Та ні, нормальні сайти є і українськю. Просто я таких мало зустрічаю =)

По скільки траф жіночий – тізери від ЛедіКеш для початку + АдСенс в самий раз.
Але ставити варто лише після планки 400-500 хлстів, чого поки що надаль немає.. Буду ще вкладатись у посилання та контент.

Догадывался, что ты тизеры поставишь, учитывая твои финстрипы. А зачем ждать 500 душ в день?

А як ще таку попсу монетезувати?
Посиланнями засирати не буду – прямих рекламодавців фіг знайдеш.

У мене склалось таке враження, що ПС ставляться до блогів із тізерами вкрай настороженно, особливо, коли відвідуванність низька. Крім того на 100 хостах прибуток мізерний, навіщо відвідувачів постійних відлякувати. Хоча звідки там “постійні” відвідувачі =)

Одному богу (ну и разработчикам) известно что там думают поисковики. А за пользователя не пытайся думать. Поставь тизеры и смотри статы. Может даже что-то и отожмешь.

Я завжди стараюсь ставити себе на місце юзера. Але бачу це лишній гемор. Як кажуть “Бабло перемагає зло”.

Якщо не вижму то перепродам. Проект СДЛьний, тому буде не проблема взяти норм куш.

В сапу его?

Брат теж так шуткував =) Сапа не варіант.

Залишити коментар, або два до запису "Купив блог"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette