• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Куплю посилання з ваших блогів

Привіт усім. Хто читає мій блог, знає, що я просуваю свої проекти та намагаюсь монетезувати трафік та заробити на продажі посилань з них. Я не роблю з цього секрету – більшість проектів я роблю хоч і з душею, але для заробітку. Їсти та жити красиво хочеться, тому не лукавлячи кажу, що інтернет заробіток в пріоритеті. Так, мені подобається спілкуватись із читачами та іншими блогерами, але є час на розваги та відпочинок, а є час на працю.

Перейдемо від мого белькотіння до конкретики. Я готовий купити посилання з ваших сайтів та блогів. Які сайти та блоги мене цікавлять:

  • Жіноча тематика

Дуже потрібні посилання та контекстні замітки з людських блогів, де піднімаються жіночі теми: краса, одяг, косметика, дієти і т.д. і т.п. – Все, чим цікавляться жінки =)

Також можливий варіант розгляду купівлі чи оренди посилання у підписі на популярних форумах в активних його учасників.

  • SEO блоги та блоги про заробіток у мережі

Давно хочу наростити відвідуваність та пузо своєму улюбленому блогові, тому готовий купувати багато посилань з блогів та сайтів такого типу та направленості.

До речі ви можете використовувати різні приёмы seo для того, аби наростити ТИЦ з мінімальними вкладеннями, те саме стосується і отримання трафіку з ПС.

  • Блоги про ігри

Готовий купувати посилання з блогів, що тісно пов’язанні з онлайн іграми, флеш іграми, казуальними та іншими видами ігор.

Потрібно просувати свої 2 проекти – один ще зовсім молодий і просто дочекатись не може, коли його вже підкріплять трастовими посиланнями =)

  • Адалт, еротика і т.д.

Якщо ви готові продати посилання, що ведуть на еротичні блоги, то я також розгляну ваші пропозиції.

  • Хорі СДЛ

Потрібні також посилання з блогів будь-якої тематики із хорошими показниками – відвідуваність, сторінки у індексі пс та звісно ТИЦ та ПР.

Мова блогів та сайтів суті не грає. Бажано російськомовні сайти, але з превеликим задоволенням куплю лінки з українських блогів.

Перед тим як написати коментар чи звернутись до мене через контакти, подумайте чи підпадає ваш проект чи проекти під наступні критерії:

Сторінки у індексі Яндекса та Гугла від 100 шт;

Відвідуваність від 50 хостів на добу;

Вік блогу від 3-х місяців;

Домен блогу у 2-й зоні. Не хочеться мені посилань з ЖеЖешечок та Блогпостів;

ТИЦ =>10, PR =>1; (Розгляну і нульові блоги).

Ну і власне людяність сайту – активна аудиторія блогу, відвідуваність відповідна тематиці, не заспамленість, не висока кількість вихідних посилань, відсутність поп-андерів та іншої агресивної реклами… Я думаю ви зрозуміли що я від вас хочу?

Я стараюсь робити проекти для людей, тому вхідні посилання також бажаю купити з людських сайтів.

Чекаю на ваші пропозиції і буду вельми вдячний, якщо поділитесь постом у соціальних мережах.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

2,5-3$, toss.pp.ua блог про все.

Якщо відаси по 2 бакси, то візьму 3 постових.

А як на рахунок обміну?

Нічого не можу обіцяти. Наразі не міняюсь. Бажано продаж.

Здравствуйте! Не все поняла по украинской мове, но предложу размещение статьи о вас на 10 сайтах женской тематики по 150 руб. на каждом.
Буду рада продолжительному сотрудничеству.

День добрый. Меня не очень интересуют полноценные статьи, хотя это тоже не плохо. Мне больше нужны именно ссылки, окруженные несколькими предложениями по тематике анкора ссылки. Женская тематика и тематика диет очень актуальна.

Контакты здесь http://akhe.info/about/

Обмін якось більше імпонує.

Та я би й радий, але потрібно саме наростити масу посилань, а не набратись вихідних.
Від обміну не великий зиск.

Можу запропонувати контекстні посилання або постові зі свого блогу. Тематика – домени.

Вас цікавлять тільки блоги, чи новинні сайти також? Якщо цікавлять, то можете звертатися до нас – сайт для людей, віком 3 роки, ПР4, ТіЦ 50, є постійний контингент користувачів. розміщення статті коштує 70 грн., написання унікальної статті – 30 грн.
Пишіть на пошту reklama@exo.in.ua, або на ICQ 491-409-368

Залишити коментар, або два до запису "Куплю посилання з ваших блогів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette