• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Кожну хвилину на Youtube завантажується 35 хвилин відео

За новими статистичними даними, які представив Youtube, популярність їхнього відеосервісу зростає.
Як показує інформація власників сервісу, за хвилину на Youtube завантажується близько 35 годин відео. Таким чином, щоденно на сервіс додається понад 50,4 тис. годин відео.
Протягом останніх дев’яти місяців обсяги відео, що завантажується на сервіс, зросли в півтора рази.
Збільшення ліміту з 10 до 15 хвилин на один ролик і збільшення максимального його розміру до 1 гігабайта стало причиною того, що користувачі стали активніше завантажувати відео.
Окрім того, недавно було запущено оновлену мобільну версію сайту, завдяки чому зросли обсяги мобільного трафіку.
Згідно з останніми дослідженнями, аудиторія сайту Youtube складає 143 млн відвідувачів.

— – —

Як на мене то ноутбуки могилев стане для вас найкращим вибором, якщо ви волієте придбати хороший та не дорогий ноутбук. Звісно ви можете зрівняти ціни по всіх інших інтернет магазинах, що пропонують ноутбуки, але я даю вам гарантію, що ви зупините свій вибір саме на могилівському інтернет магазині з продажу ноутбуків. Успішної купівлі.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Кожну хвилину на Youtube завантажується 35 хвилин відео"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette