• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Користувачі очікують появи нових доменних зон:. Google,. Youtube і. Lol

В блозі Google з’явилася цікава інформація: компанія нещодавно відправила звернення до ICANN. У зверненні йдеться про появу можливості реєстрації доменів першого рівня, найменування яких збігається з найменуванням деяких сервісів і торгових знаків компанії: .Google, .Youtube і .Lol. Як заявляють представники Google, поява описаних доменних зон дасть можливість користувачам швидше і простіше орієнтуватися в Інтернет-просторі, а також допоможе зробити систему більш розгалуженою, сприятиме просуванню вже існуючих та створення нових сервісів.

Кількість напрямків діяльності компанії Google просто вражає: вони складають карти світу, надають сотні і тисячі послуг в мережі Інтернет, і навіть розробляють власне програмне забезпечення для смартфонів на базі Android. Браузер же Google Chrome в даний час і зовсім займає лідируючі позиції з точки зору популярності. Цього літа, до слова, компанія покаже світу недорогий варіант планшетного пристрою, що також сприяє появі особливої уваги до Google і її дій.

— – —

Если у вас уже есть ребенок, то вы рано или поздно должны будете отлучать его о груди и прикармливать разнообразными кашками. Например каша для первого прикорма – это очень важный момент. Нужно выбирать с умом и проконсультироваться со своим врачом.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Користувачі очікують появи нових доменних зон:. Google,. Youtube і. Lol"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette