• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Корпорація Apple готова компенсувати австралійцям витрати на iPad

Так як жителі Австралії були введені в оману в процесі реклами iPad 3-го покоління, компанія Apple має намір повернути гроші кожному покупцеві за придбане ним мобільний пристрій на першу вимогу і без зайвих розглядів.

Сутність проблеми полягає в тому, що в Австралії пристрій iPad рекламувалося як «with WiFi + 4G», тобто він повинен був мати можливість використовувати в стільникову мережу четвертого покоління. Але, на жаль iPad виявився нездатний працювати з єдиною в країні мобільного мережею оператора Telstra. Планшет компанії Apple функціонує на частотах в діапазоні 2100 або 700 МГц в той час, коли Австралія користується частотою 1800 МГц.

Тому з боку Австралійської комісії з питань захисту покупців на адресу компанії Apple були виставлені претензії в недбайливої рекламі, слухання за цим звинуваченням має розпочатися незабаром.Щоб уникнути штрафу, корпорація Apple готова внести зміни з перших чисел квітня у всі рекламні матеріали і розіслати належне повідомлення споживачам, які купили iPad 3-го покоління в період з 16 по 28 березня, запропонувавши всім повернути гроші в повному обсязі.

— – —

Если вы хотите узнать все о новом телефоне nokia x6, его характеристики, цены, отзывы пользователей и т.д. не нужно далеко ходить, просто пройдите по ссылке nokia x6 и там уже прочтите все, что вас интересует о данной модели мобильного телефона от самого известного и надежного производителя!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Корпорація Apple готова компенсувати австралійцям витрати на iPad"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette