• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Кому буде належати Пошукова система Bing в найближчому майбутньому?

Лето, жара, а перегреваться неохота? Продажа сплит-систем и кондиционеров в Саратове поможет вам!

Кілька днів тому аналітиком телеканалу CNBC Гері Камінські були оприлюднені дані про те, що компанія Microsoft розглядає можливість передачі пошукової системи Bing. Facebook може стати власником пошукової системи в обмін на певну кількість акцій соціальної мережі після проходження IPO. Офіційних заяв про це поки що не надходило.

Як зазначають багато експертів – обмін цілком закономірний, адже в даний час компанія Microsoft практично не отримує прибутку від Bing, а витрачає на нього щорічно близько 2,5 мільярда доларів. Виходячи з цього, немає ніяких підстав думати, що дана ситуація зміниться в осяжному майбутньому. Для компанії ж Facebook в свою чергу дане придбання може стати перспективним. Ймовірно, компанія Facebook зможе віддати 1-2 відсотка акцій за пошукову систему (близько 75 мільярдів доларів).

У разі переходу Bing до нових власників політика Microsoft не зміниться, і це нічим не завадить їм продовжувати монетизацію таких ресурсів як Skype і Xbox Live, а також заробляти на створенні ОС для планшетних ПК. Проте варто зауважити, що названі ринки є для корпорації більш перспективними в порівнянні з Інтернет-пошуком, який монополізувала компанія Google.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Кому буде належати Пошукова система Bing в найближчому майбутньому?"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette