• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компанію NASDAQ обрали для IPO Facebook

Учимся делать правильные блоги и сперва делаем хлебные крошки, потом закупаем ссылки.
Як повідомляється в газеті New York Times, представники найбільшої світової соціальної мережі Facebook повідомили біржі про те, що NASDAQ офіційно обрана для IPO. NASDAQ торгує акціями найвідоміших компаній, серед яких і Google з Apple. Цей майданчик постійно і успішно конкурує з NYSE, що розмістила у себе акції Pandora Media і Linked In.

Біржовим тікером компанії Facebook стала абревіатура «FB», цінні ж папери менеджери воліли вкласти в такі банки як Goldman Sachs, Morgan Stanley і JP Morgan. Усе ще не оголошена точна дата IPO, однак за неофіційними даними захід здійснитися в травні. Заявку ж представники компанії Facebook відправили ще в лютому. Слід зазначити, що в заявці фігурує сума 5 мільярдів доларів, що автоматично перетворює дане IPO Інтернет-компаній в найбільше в історії.

Відповідно до заяв експертів, зростання цифри в ході підготовки очікується чи не дворазове, а це означає, що компанія буде оцінена в 100 мільярдів доларів. Хто б міг подумати, що соціальна мережа, яка колись скромно з’явилася під назвою Facebook охопить аудиторію з більш ніж 800 мільйонів користувачів, причому 500 мільйонів з них будуть відвідувати свої сторінки кожен день?А між тім виручка компанії за 2011 рік склала 3,7 мільярда доларів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компанію NASDAQ обрали для IPO Facebook"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette