• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компанія Seagate збільшує ємність вінчестерів до 60 Тб

У світі потроху забувають про наслідки повені в Таїланді, серед яких слід відзначити збитки, які понесли галузі, зайняті виробництвом жорстких дисків. При цьому ціни не дивлячись на відновлення працездатності до кінця так і не стабілізувалися, через незмінний дефіцит вінчестерів.

При цьому не можна сказати, що виробники нічого не роблять, навпаки, вони працюють в поті чола, розробляючи нові технології, що дозволяють додатково модифікувати продукцію, зробити її надійнішою, збільшити щільність запису даних на магнітних пластинах. Не так давно компанія Seagate зробила заяву про те, що їй вдалося досягти щільності запису одного терабіта інформації на один квадратний дюйм, що є на 55 відсотків кращим показником, ніж аналогічні в інших компаній.

Як стверджують представники компанії Seagate, до кінця десятиліття об’єм вінчестерів 3.5 “буде збільшений до 6 Тб, а на початку наступного цей показник буде доведено до 60 Тб. Що стосується класу 2.5”, то максимальний обсяг вінчестерів збільшиться до двох терабіт і двадцяти терабіт відповідно. Як стверджують фахівці компанії, описані вище досягнення стануть для компанії цілком реальними при використанні технологій магнітного запису з підігрівом, вже використовуваної нині інженерами Hitachi.

При цьому ні Seagate, ні Hitachi, інформації про те, коли у продажу з’являться перші моделі, що використовують технологію магнітного запису з попереднім підігрівом не надали. Крім того, найімовірніше, розробки компанії Hitachi дістануться WesternDigital, після чого найбільші виробники жорстких дисків стануть використовувати цю технологію у виробництві.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компанія Seagate збільшує ємність вінчестерів до 60 Тб"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette