• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компанія Nokia поки що не планує освоювати ринок планшетів

Раніше вже повідомлялося про те, що генеральний директор Nokia, Стівен Елоп, натякав на те, що компанія планує випуск планшетів на новій операційній системі від Microsoft – Windows 8. За словами Стівена Елоп, Nokia “не має точного плану”, але компанія “уважно вивчає ринки”. Генеральний директор не став категорично заперечувати можливості, що компанія з’явиться на ринку планшетів в найближчі кілька років.

Беручи до уваги тісні відносини Nokia і Microsoft, цілком імовірно, що Windows 8 буде ідеальною платформою для нової лінійки планшетних пристроїв. На даний момент не відомо, чи поширюється угода, укладена компаніями, на планшети, але в тому, що фінський виробник продовжить випуск телефонів на Windows Phone, ми можемо бути впевнені.

Також ходили чутки про те, що штаб-квартира компанія може бути перенесена в США. Стівен Елоп з цього приводу сказав: “До тих пір, поки я є генеральним директором, головний офіс Nokia залишиться в Еспоо. Тут знаходяться найвидатніші таланти компанії, як і відділення по розробці основних продуктів та їх голови ».


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компанія Nokia поки що не планує освоювати ринок планшетів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette