• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компанія Kodak стала банкрутом

Про компанію Kodak, першою створила ручну камеру, і втілила в реальність мрію фотографувати Місяць знає кожен. Зовсім недавно, несподівано для багатьох, вона заявила про банкрутство. Компанія, що займає лідируючі позиції на ринку 130 років, спробувала провести реструктуризацію, щоб стати продавцем фотоапаратів та інших споживчих товарів, що користуються попитом, для чого взяла на термін 18 місяців кредит у розмірі 950 мільйонів доларів.

Як заявив голова, а за сумісництвом – головний виконавчий директор компанії Антоніо М. Перес: «відповідно до одноголосним рішенням ради директорів і вищого керівництва, такий вчинок – єдино можливий правильний і необхідний крок, який забезпечить майбутнє Kodak». Представники компанії повідомили, що її дочірні компанії, розташовані в Америці, послалися на главу 11 Кодексу США про банкрутство, підприємства ж за межами США в заявку включені не були.

Если бы сеть кодака была бы обычная сеть ломбардов, то скорей всего при нынешней экономической обстановки ни о каком банкротстве говорить не пришлось. А фотографии с пленок отходят в прошлое. Увы.

Компанія Кодак, що займала колись лідируючі позиції, не змогла наздогнати сучасними технологіями, зокрема цифровими камерами, які за іронією долі, вона ж і винайшла. Що стосується останніх рік роботи компанії, виконавчим директором Пересом проводяться спроби перенаправити фокус на виробництва комерційних і споживчих принтерів. На жаль, на даний момент йому так і не вдалося відновити річний дохід, про який компанія забула з 2007 року.

Перес уточнив, що Kodak завдяки оголошенню банкрутства зможе продовжувати роботу, таким чином максимізуючи вартість технологічних активів: патентів на цифрову обробку фотографій, що продаються компанією виробникам пристроїв друку і мобільних пристроїв. Компанія отримає підтримку банку банкуLazardLtd, на даний момент займається пошуком покупців для 1100 патентів на різні цифрові технології компанії.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компанія Kodak стала банкрутом"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette