• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компанія Intel не припиняє експерименти з використанням сонячних батарей для харчування мікросхем

Чергова сесія IDF, що пройшла у вересні минулого року, продемонструвала публіці розроблений компанією Intel процесор Claremont. Даний Near-Threshold Voltage прототип, здатний одержувати необхідну для живлення енергію від сонячної батареї. Перебуваючи в стані спокою процесор цього типу (архітектура Pentium 1-го покоління), споживає до 10 мілліватт. Охолодження процесора не вимагає наявності ні радіатора, ні будь-яких інших пристроїв.

Представники сайту Fudzilla представили інформацію про те, що компанія Intel під час конференції International Solid-State Circuits продемонструє нові результати своїх розробок у сфері створення мікросхем, що відрізняються низькими показниками енергоспоживання. Зокрема компанія постарається убелить, що сонячної батареї може бути цілком достатньо для живлення графічних процесорів, контролерів пам’яті і блоків обчислень з плаваючою комою.

Нажаль, на даний момент більш конкретної інформації не надходило. Якщо ж представлені відомості і припущення виявляться правдою – розробки допоможуть створити професори для використання в мобільних пристроях, зокрема – смартфонах. В якійсь мірі до таких продуктів вже можна віднести Medfield, однак дане рішення, поза всяким сумнівом, буде вдосконалюватися, після чого їх можна буде застосовувати і в планшетах, і в ультрабуках, і в іншій техніці.

— – —

Вы и глазом не успеете моргнуть, как закончится учебный год и снова нужно будет покупать платья на выпускной. Сделайте для дочки праздник и купите самое красивое и самое дорогое платье в магазине. Пускай она будет неотразима на выпускном.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компанія Intel не припиняє експерименти з використанням сонячних батарей для харчування мікросхем"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette