• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компанія Google відкриває в Берліні інститут з вивчення Інтернету

Восени на базі Гумбольдтського університету в Берліні планується відкриття наукового інституту «Інтернету та Суспільства», який стане центром вивчення Інтернету і його впливу на соціально-економічні процеси в сучасному суспільстві. Одним з головних інвесторів цього проекту стане Google. Компанія виділить на дослідження близько п’яти мільйонів євро. В даний час представники Google спростовують поширені чутки про те, ніби новий інститут створюється з єдиною метою – відновити імідж компанії, який серйозно постраждав після запуску в Німеччині сервісної програми Street View.

Google Street View була створена для того, щоб будь-який бажаючий міг зробити віртуальну прогулянку по вулицях різних міст світу. Ця ініціатива викликала бурхливий протест з боку жителів Німеччини, яким не сподобалася, що будь-який бажаючий зможе розглядати їх будинку в мережі Інтернет. Критику на адресу проекту висловлювали і представники німецької влади. Незважаючи на це, наприкінці 2010 року сервіс був запущений в Німеччині, яка стала 27-ю країною, де він став працювати. Представники Google пішли назустріч побажанням німецьких громадян і надали їм можливість ретушувати викладені в Інтернеті фотографії будинків, але ця історія негативно відбилася на іміджі компанії в Німеччині. Саме тому відкриття інституту «Інтернету та Суспільства» в Берліні виглядає, як спосіб згладити в очах німецької громадськості неприємне враження, викликане відкриттям сервісу Google Street View.

— – —

Самые страшные истории можно почитать на сайте http://strashno.com.ua/ Там вы найдете и ужасы и страшилки и реальные истории, которые напугают вас до белого коления. Вам будет страшно сразу после того, как вы попадете на этот сайт. А когда прочитаете несколько историй, то вообще забудете как вас зовут. Мистические и реально страшные истории ждут вас.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компанія Google відкриває в Берліні інститут з вивчення Інтернету"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette