• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компанія Gigabyte анонсувала вихід материнської плати G1.Sniper 2

З виходом материнської плати, про яку іде річ, компанія Gigabyte вступила в ряди передовиків розробників материнських плат. Ця плата використовує інтерфейс PCI Express 3.0, використовує набір системної логіки Intel Z68, і підтримує роботу з процесорами Intel Sandy Bridge. Вона доповнена цікавими технічними рушеннями розробленими компаніями Creative та Bigfoot Networks. Цікаво зазначити, що саме завдяки своїй належності до серії G1-Killer, материнська плата отримала назву G1.Sniper 2.

Плата створена точно в відповідності зі стандартами Ultra Durable 3, які передбачають наявність стовщених мідних шарів на печатній платі та використання твердо тільних конденсаторів, котушок індуктивності та МОП-транзиторів високої якості. Завдяки наявності подвійного біосу, карті даного типу не можуть зашкодити невдале ручне налаштування. Детальна інформація про можливості плати розміщена на сайті виробника. На сьогоднішній день нема даних про дату офіційного виходу G1.Sniper 2 в продаж та цін на неї.

— – —

Ви розумієтесь на музиці чи ви просто фанатієте від якогось одного гурту? Ви і дня не можете прожити без рок хвилі, або навпаки – ви затятий репер? Класична музика онлайн не для вас. Але я думаю вам все ж таки потрібно послухати ту музику, що пройшла через віка і тепер лунає навіть у мобільних.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компанія Gigabyte анонсувала вихід материнської плати G1.Sniper 2"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette