• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компанія Apple планує захопити весь телеринок

Продвинуть сайт в поисковых системах все сложнее и сложнее. Теперь услуги и стоимость продвижения сайта стоят на порядок выше чем год назад. Ведь комплекс мер, который нужно провести для продвижения намного больший.
З 2006 року в асортименті в компанії Apple з’явилося дивне пристрій – телевізійна приставка Apple TV.WSG: Великі плани компанії Apple по захопленню ТВ-ринку З 2006 року в асортименті в компанії Apple з’явилося дивне пристрій – телевізійна приставка Apple TV. На відміну від інших продуктів компанії, воно не мало особливо великого успіху і сприймалося швидше як хобі колишнього генерального директора Стіва Джобса, ніж як серйозний продукт. Але з 2010 року ситуація дещо змінилася.

З 2006 року в асортименті в компанії Apple з’явилося дивне пристрій – телевізійна приставка Apple TV. На відміну від інших продуктів компанії, воно не мало особливо великого успіху і сприймалося швидше як хобі колишнього генерального директора Стіва Джобса, ніж як серйозний продукт. Але з 2010 року ситуація дещо змінилася. Apple, представила ТВ-приставку другого покоління, яка протягом трьох місяців продалася тиражем понад 1 млн одиниць. Для гаджета такого роду це чималий успіх. Схоже, що в найближчому майбутньому Apple, планує здійснити черговий прорив в даному напрямі, що вже давно не секрет, але в WallStreetJournal (WSJ) постаралися зібрати всю відому інформацію про це в одному місці.

Аналітики вже давно прогнозують, що наступним ТВ-пристроєм компанії Apple стане не чергова приставка, а телевізор, і його реліз повинен відбутися в наступному році. Журналісти WSJ настільки сміливих тверджень не роблять, але підтверджують, що компанія вже не раз вела переговори з гігантами телевізійного бізнесу, причому мова йде не тільки про Джобса, а й інших її керівників. Про це повідомляють анонімні джерела WallStreetJournal.

Наприклад, на одній з таких зустрічей обговорювалася майбутня технологія, яка дозволить використовувати голос і рухи користувача для взаємодії з ТБ-контентом. А саме, шукати ТВ-передачі за допомогою голосових команд перемикати канали і т. д. Що стосується конкретних пристроїв, Apple, то поки не розкриває карт навіть перед потенційними партнерами. Тобто, прямого підтвердження реальності проекту телевізора Apple, ні, існують тільки непрямі натяки на це. Одна з ідей, які стоять за новим проектом компанії з Купертіно – це дати користувачам можливість із зручністю переглядати улюблені передачі на різних пристроях. Наприклад, людина починає дивитися чергову серію нового серіалу на ТБ, а в дорозі продовжує робити це на телефоні і планшеті з того ж місця, де перервався будинку.

Як повідомляє WSJ, Apple працювала над прототипами ТВ-пристрої нового покоління роками і під кінець вона все-таки щось придумала. До речі, про це ж згадується у біографії Стіва Джобса, написаної Уолтером Айзексон (Уолтер Айзексон).

Варто зазначити, що проблема виходу на ТВ-ринок полягає не тільки в тому, що для Apple, це зовсім новий досвід, але також в обережному ставленні до будь-яких змін його поточних учасників. Великі кабельні оператори і ТБ-компанії побоюються зниження доходів через можливих змін, які можуть прийти з IT-сектора. На даний момент лише в США телевізійний ринок щорічно приносить більше $ 150 млрд через рекламу і ТБ-передплати. Поточна схема працює, і вона влаштовує ТВ-компанії. Вони сподіваються отримати додатковий дохід, надаючи доступ до свого контенту через мобільні пристрої або ПК, Apple, але ідея полягає в тому, що б поширити єдиний потік контенту між усіма гаджетами користувача, і це може виявитися каменем спотикання між компанією і кабельними операторами і ТБ-студіями .

До того ж Apple, не єдина намагається вийти на новий для себе ринок. Google теж промацує грунт разом з Google TV, Microsoft же намагається вийти на нього через сервіс Xbox Live. Як би там не було, але IT-компанії вважають ТВ-ринок дуже перспективним, хоча не факт, що його поточні учасники готові до серйозних змін і легко пустять у свій сектор нових гравців.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компанія Apple планує захопити весь телеринок"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette