• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Компактна фотокамера WB750 від Samsung

Компанією Samsung представлена широкій громадськості нова фотокамера WB750, яка може похвалитися 18-х оптичним збільшенням та 24-х Smart-збільшенням. Вона оснащена 24-міліметровим ширококутним об’єктивом. Наявність 12.5-мегапіксельної матриці BSI CMOS стало можливим максимальне зменшення кількості шумів на зображеннях, а також домагатися професійної якості при недостатній видимості. Камера також може похвалитися можливість створення Full HD відео, і можливості робити 10-мегапіксельні фотографії (завдяки функції Dual Capture).

Функція Creative Movie Maker покликана дати користувачам можливість створювати повноцінні відеокліпи, накладаючи на відео і фотографії спеціальні ефекти, а також накладати музичний супровід. Підтримка функції Live Panorama дає можливість якісно фотографувати пейзажі і групи людей, а функція 3D Panorama з використанням однієї матриці і одного об’єктива дозволяє створювати тривимірні зображення. Технологія, про яку йдеться (High Dynamic Range) працює з надзвичайно широким діапазоном кольорів. Що стосується роботи камери в режимі HDR, то в ньому вона дозволяє зробити кілька знімків, після чого поєднати останні в одне зображення, з натуральними квітами. Функція Smart Auto 2.0 дозволяє автоматично вибрати оптимальний режим зйомки фото / відео відповідно до погодних умов. Користувач також зможе вибирати такі параметри зйомки як пріоритет діафрагми і пріоритет витримки. Що стосується функції Intelligent Face Tracking, вона дозволяє автоматично розпізнати обличчя людини, сфокусуватися на ньому і стежити за його переміщеннями.

Набір фільтрів Smart Filter 3.0, що включає в себе Ink painting Color, Cross Filter, Cartoon і Oil Paint відповідає за творче оброблення знімків. За допомогою функції Magic Frame ви зможете створити чарівну рамку, Wall Art дозволить створити ілюзію настінного малюнка, старої плівки, класичного телевізора і т.д. Очікувана ціна фотокамери Samsung WB750 російською ринку – 9990 рублів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Компактна фотокамера WB750 від Samsung"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette