• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Коментарі, як метод просування по НЧ

Komentari

Я прибічник того моменту, що коментарі не варто приховувати від індексування пошуковими системами. Ви тільки уявіть, по скільком  НЧ запитам можна вийти в ТОП пошуків, не прикладаючи до цього своїх зусиль. За вас це зроблять ваші лояльні відвідувачі, що будуть залишати розгорнуті та просто корисні коментарі, в яких і будуть присутні НЧ запити.

Що ж виходить – ви пишете корисну статтю, яку плануєте згодом просунути у ТОП по 1-2 СЧ ключам, але ж є і 10-тки НЧ запитів, по яким також можна отримати невеличку порцію трафіку. Ви ж не будете створювати окрему сторінку з контентом, заточеним під НЧ запит, що шукають 20-30 разів на місяць… (Ну якщо тематика дорога, то під такі запити можна і окремі сторінки).

Тому найкращим виходом буде стимулювання коментаторів до дискусії, в ході якої ваш СЧ запит буде неодноразово розбавлений іншими ключами. Завдяки цим коментарям, стаття буде з’являтись у видачі, коли юзери будуть вводити в пошукову систему запит, що ви просували + кілька слів… Давайте перейду до прикладів – так буде простіше для розуміння:

У мене є блог про дієти. Я хочу створити нову сторінку і просунути її у ТОП по запиту “Імбирна дієта”. Що я роблю?

– Замовляю, або сам пишу статтю із меню дієти;

– Додаю картинки по темі;

– Гарно вставляю ключову фразу у Title та 2 рази вживаю в самій статті ;

Але ж дамочки з зайвою вагою шукають не тільки фразу “імбирна дієта”, вони хочуть впевнитись, що вона ефективна та додають до запиту наступні слова – відклики, меню, результат, особливості і таке інше.

Звісно можна в самій статті в підзаголовках вказати : Меню дієти та описати його, а також підробити відклики про імбирну дієту і додати картинки до та після тієї ж дієти, але круто, коли ці ж фрази будуть вживатись в коментарях. Адже там вони будуть розбавлені до невпізнанності і будуть вжиті в різних відмінках та часах. Що я маю на увазі:

Хтось напише в коментарях, що імбирна дієта для жінок дуже ефективна. Хтось додасть що дієта з імбиру то повне лайно. А якась дама напише так: Ось мій відклик на моно дієту з імбирним смаком. Ну і так далі і в такому ж дусі.

Дієти, що набирають багато коментарів (ну як і будь-яка стаття), користуються популярністю не тільки у постійних відвідувачів блогу, але й пошуковиків. Коментарі – це продовження статті!

Як стимулювати коментаторів:

– Контент

Першим ділом потрібно писати такий контент, що побуджує користувачів до коментування. Робіть статті такими, які б не на 100% відповідали б на питання користувачів і змушувало їх запитуватись в коментарях. Ну або, не знайшовши відповіді клацати на рекламні оголошення і приносити вам бажаний прибуток =)

– Прохання

Можете в кінці чи по ходу статті просто попросити залишити коментар чи відповідь по темі посту. Наприклад запитатись, чи хтось сидить на імбирній дієті і чи є результати та на який день.

– Конкурси

Робіть конкурси з грошовими чи іншими призами для активних коментаторів. Дорого, але ефективно. Окрім того конкурси зміцнюють комюніті сайту.

– Фейк

Якщо вище перелічене способи не працюють, то варто самому залишити 3-5 коментарів до посту, в яких не тільки додати ключову фразу, а й збудити читачів до коментування та оцінки статті.

Пишу це все не просто так, бо багато сторінок вдалось просунути такими от безкоштовними методами. Просто після статті додавав купу коментарів від інкогніто. Підбурював маси до коментування та вживав ключі, а люди далі вже й самі додавали частину контенту. Ті, хто коментують, за часту ще й діляться з друзями цікавою сторінкою, де вони залиши свій слід – вірусність, товариші.

— – —

Одежду можно купить практически в любой точке мире. А вот купить женскую одежду в Челябинске лучше всего в провереном интернет магазине.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Коментарі, як метод просування по НЧ"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette