• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Колишній технікум імені Леніна запропонували назвати на честь Стіва Джобса

Професійна гімназія електротехніки та електроніки в болгарському місті Пловдив, раніше носила ім’я В.І. Леніна, може бути названа на честь засновника компанії Apple. Про це повідомляє болгарський телеканал TV7. Зміна назви буде приурочена до п’ятдесятирічного ювілею навчального закладу, який буде відзначатися в 2012 році. Свої варіанти можуть пропонувати викладачі та учні. Повідомляється, що ідею дати гімназії ім’я Стіва Джобса підтримують багато з них, але деякі виступають за те, щоб назвати її на честь одного з болгарських вчених – наприклад, фізика Георгія Наджакова.

У гімназії, як випливає з її офіційного сайту, можна здобути середню професійну освіту за кількома спеціальностями, включаючи “Комп’ютерну техніку та технології” і “Мікропроцесорна техніка”. Вживаються учні, які закінчили шість або сім класів школи. Судячи з документів, поданих на сайті гімназії, з моменту заснування до щонайменше 1980-х років вона носила назву “Технікум електротехніки імені В. І. Леніна”.

Стів Джобс разом зі Стівом Возняком і Рональдом Уейном заснував компанію Apple в 1976 році. У 1985 році через розбіжності з іншими керівниками він покинув компанію, але в 1997 році повернувся і зайняв пост генерального директора. Під керівництвом Джобса були випущені найбільш успішні продукти Apple, включаючи плеєр iPod, iPhone і Cмартфон планшет iPad. Стів Джобс помер 5 жовтня 2011 року.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Колишній технікум імені Леніна запропонували назвати на честь Стіва Джобса"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette