• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Коли варто починати монетезувати блог

Я вже неодноразово писав про заробіток в інтернеті. Сьогодні вирішив підняти наступне питання: Коли варто починати монетезувати блог?

Тут виникає багато нюансів, починаючи від тематики і відвідуваності і закінчуючи бажанням автора заробляти, або утримувати авторитет не продажного блогера-журналіста. Давайте про це поговоримо: Якщо ви робите дійсно СДЛ (сайт для людей), то варто задуматись лише над контекстною та банерною рекламою.

— – —

І так, як варіант, ви вирішили створити ГС, а потім швидко висмоктати гроші, витрачені на купівлю домену (якщо ви не взяли безкоштовний), на витрачений вами час, на рерайт, на копіпаст і т.д. Тоді монетезувати блог потрібно одразу після того, як хоча б 50-100 сторінок попадуть в індекс Яндекса та Гугла. Тоді ви просто встановлюєте код Сапи і гребете лопатою свої копійки.

Звісно, якщо у вас не один нульовий блог, а штук 500, то можна жити доволі непогано. Правда не довго – рівно до того моменту, поки пошукові системи не забанять ваші сайти та не викинуть сторінки із індексу, тоді буде дуже важко продават на них посилання.

— – —

Це був найпростіший випадок, коли не має жодного жалю до своїх сайтів. Коли ж ви дійсно плануєте зробити хороший сайт і заробити на ньому пристойні суми грошенят, то момент, коли потрібно монетезувати блог прийде сам собою!

Якщо у вас високо відвідуваний ресурс, то один два банера, або кілька блоків контекстної реклами ніяк не зменшать кількість ваших прихильників, а лише принесуть вам новий стимул для подальшого розвитку сайту. Та якщо ви почнете нехтувати любов’ю ваших відвідувачів і натикаєте купу тізерних блоків та вспливаючі рекламні вікна, то оді навіть самі пошукові системи писимізують ваш сайт у видачі.

— – —

Давайте поговоримо про класичний варіант: Ви блогер, маєте свій маленький та затишний блог і не хочете ставити ні контексту ні яких там банерів і іншої нечисті. Тоді найкращим варіантом будуть продажі по рекомендації. Ну наприклад у вас є 1000 читачів, які люблять вас, прислухаються до ваших думок та порад, так чому їм не прислухатись до того, де краще купити телевізор чи книжку. Вам нічого не буде вартувати поставити партнерське посилання магазину, а потім отримувати певну комісію з продажу товару.

— – —

Кожен обирає для себе сам, коли варто починати чи взагалі не починати монетезацію проекту. По суті, більшість проектів ще до початку створення уже готуються до подальшої монетезації. З’явилось доволі багато інвесторів в інтернеті, які займаються інвестуванням грошей саме в створення, просування та монетезацію сайтів. Тому не дивно, що на більшості успішних інтернет проектів з великою аудиторією є реклама. ніхто не хоче працювати за дарма. Адже блогінг – це теж в якомусь сенсі робота… Задумайтесь.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Саня, финстрип будет за сентябрь?

Я тут декларацію за квартал ще не здав, а ти кажеш фін =)
Поки не думав, робити, але можна підрахувати.

По свому досвіду можу сказати, що спочатку сайти хочеться монетизувати якомога швидше, додаючи велику кількість реклами і продажних посилань (код адсенса додавав відразу, а код сапи – як тільки було 40-50 сторінок в індексі яндекса). На таких сайтах, правда, можна заробляти лише 1-3 рубля в день на початку. І тому дійсно їх потрібно робити вилику кількість. А коли заробіток з сайтів перевищує певний рівень (для мене це було 100 доларів) то починаєш задумуватись над дійсно якісними проектами, які спочатку хочеться гарно розкрутити а вже потім монетизовувати.

Все залежить від самого сайту. Наприклад я робив сайт про привітання, заточений під граттіс. Банери та інші промо я ставив ще коли шаблон робив, щоб заточити їх під дизайн. Та й говорять багато хто, що тізери та інші методі монетизації (крім продажі посилань) не шкодять сайту. Головне в міру монетизувати, а то іноді заходиш на сайт – а там і зверху блок тізерів, по бокам, та щей в статті ансенс втулений + клікандекс + повідомлення в нижньому углі виплива(тіпа повідомлення вконтакті). Якби ассесор побачив той сайт – не жить йому дого Grin .

Сам стану флудером, але +100500 до 2-х коментарів вище. Yes

Залишити коментар, або два до запису "Коли варто починати монетезувати блог"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette