• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Кнопка бабло

Привіт усім серферам, що заскочили на мій блог. Як завжди радий вас тут бачити. Сьогодні вирішив розказати вам що це за кнопка бабло, і чи існує вона в природі. Скільки разів її потрібно натиснути, аби заповітне бабло лилося у ваші кишені рікою. Встановлення власної кнопки бабло на своєму блозі Drool

Ви швиденько починаєте читати цей пост у надії знайти халявну кнопку бабло, яка буде швидко і постійно приносити вам величезний прибуток, а ви лишень будете її раз через раз натискати. Так ось, я хочу вас розчарувати – такої кнопки не існує. Шари і халяви взагалі не існує.

Якщо ви ще не знайомі з правилами цього життя, то я змушений вам повідомити – безкоштовно нічого не буває. Аби досягти високої посади на робочому місці, або розвинути свій власний бізнес, чи просто бути щасливим у шлюбі – потрібно працювати, працювати, працювати… !!!

Багато веб майстрів раніше писали, що кнопка бабло винайдена – це створення сотень ГС і купки Сателітів, наповнених дешевим рерайтом і копіпастом, та засування їх до Сапи чи схожої біржі посилань. І ось вам, при невеликих затратах часу, грошей та сил ви могли отримати апарат, який друкує гроші. Ну чим не кнопка бабло?

Зараз така кнопка майже повністю зникла. З’явились різноманітні фільтри пошукових систем. Тепер потрапити у індекс ПС, а тим паче наростити хороше пузо не так і просто. Навіть, якщо така процедура вдасться, то немає ніякої гарантії, що ваш сателіт попаде під все нові і нові фільтри, якими ПС намагаються викорінити лайно із свого індексу і очей своїх користувачів.

Раніше я уже розмірковував –  Що краще – СДЛ чи ГБ?

Чи варто витрачати час на створення того, що через деякий проміжок часу так чи інакше попаде в бан? Вся ваша робота та витрачені кошти підуть нанівець. Дехто вважає створення сіток сателітів прибутковою справою, але мені це здається монотонною роботою, яка рано чи пізно набридає. А робота, як ви знаєте, повинна приносити  не тільки прибуток, а й задоволення.

Може все таки існує ця загадкова кнопка бабло? Не може бути, щоб її не існувало, адже про неї говорять, значить вона мусить бути.

Якою я вбачаю кнопку бабло:

Як вже було вище сказано – це робота, робота, робота! Але робота над чим?

Зараз в інтернеті безпечніше і престижніше заробляти на білих сайтах, так званих СДЛ (сайти для людей). Саме в них краще вкладати усі свої вміння та навички і звісно усі свої вільні кошти. Адже створивши СДЛ одного разу, вам не доведеться все переробляти через місяць чи рік. СДЛ буде жити вічно! Ну або поки ви не забудете продовжити реєстрацію домена чи забудете проплатити за послуги хостингу.

До речі я вже писав статті про СДЛ та ГБ – MFA, MFS, СДЛ, ГБ – що це за абревіатури?

Кнопка бабло і добре розкручений СДЛ – то є слова синоніми. Якщо вдало розмістити ненав’язливу контекстну рекламу на своєму високо відвідуваному СДЛ, то вам залишиться лише підраховувати прибутки. Навіть ті ж тізерні блоки можуть приносити чималі дивіденди, якщо вміло розмістити їх для ока користувача. А про банерну рекламу я взагалі мовчу – відбою від рекламодавців не повинно бути, якщо ви створити справжній СДЛ.

Отож, я прибічник справжніх СДЛ, в які спочатку потрібно вкласти чимало грошових затрат, усі свої вміння, та навіть частинку своєю душі. Лише після цього, через кілька місяців наполегливої та важкої праці починати встановлювати рекламні блоки і отримувати задоволення від підрахунку коштів у своєму гаманці. Ось і є справжня кнопка бабло!

А у вас є свої білі проекти, якими ви можете гордитися? Ті, які ви з гордістю показуєте своїм друзям?Ті, які можна назвати своєю кнопкою бабло?

— Постовий —

Знайдіть вільну хвилинку і відвідайте Український блог для блогерів та веб-майстрів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

У мене на сайті є кнопка бабло Smile

Ти про Perfec Money? Question

Не так написав трохи Smile

То одна з кнопок Smile

А інші які? Якщо не важко – поділися. Спали темку, як то кажуть. Heh

Там все просто – працювати працювати і ще раз працювати Smile

А кнопки можуть бути різні – гугл, Perfec Money, постові, лінки і тд і тп

Ну в принципі саме це я й намагався донести до читача. Бабло є! Але його потрібно заробляти нелегкою працею. Money Mouth

Чекайте. Тільки Азаров з Бродським прийме новий податковий кодекс де посуті заробіток в інтернет буде незаконний то кнопки “бабло” вже не буде.

В першу чергу прикриють інет-маги підприємців. Бо створюють їм конкуренцію. Потім візьмуться за блоги. Тоді буде оподатковуватись кожна зароблена копійка і в пенсійний незабудьте заплатити 33%, або буде вважатись “нетрудивим доходом” що по суті буде протизаконно.

Вовка боятись в ліс не ходити. Наші люди вміють заробляти при будь-яких обставинах і будь-якій владі.
Тому ніякий Азаров нам не страшний. Silly

Пристосуватись можна до будь чого, але …

Сподіваюся що у Вас проблем не виникне.

Бо от уже опозиціонери говорили що не дадуть продовжити перебування чорноморського флоту, але результат інший. Також багато інших моментів…
Новий трудовий кодекс читали? Це кодекс рабовласника.

Я все ж таки думав, що у цьому блозі не буде політики. Poop

Вибачайте. “Моя хата з краю …” це хороша позиція.

Я просто не ходів бруднити блог розмовами про політичну ситуацію у країні. Я не сторонюсь тих подій, що творяться в рідній країні, але не хочу їх освітлювати і обговорювати в цьому блозі.

є проектик, але останній рік його заникав…(

2 Роман:
я також в шоці від політичних подій, з Akhe бува їх навіть обговорюємо, але в цій статті воно якось не в тему просто. без образ

Кнопка щось на кшталт подайте на життя Cool На особистому блозі соромно ставити, а на комерційному є інші способи не просити, а заробити.

Ні. Під словами “Кнопка Бабло” я мав на увазі зовсім інше. Перегляньте статтю ще раз.
Ніякої кнопки встановлювати не потрібно.

Так, я не уважно прочитав. Smile

Залишити коментар, або два до запису "Кнопка бабло"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette