• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Кількість відвідувачів job.ukr.net впала в кілька разів

Сервіс Google trends надав користувачам інформацію про те, що відвідуваність одного з найбільших сервісів роботи – job.ukr.net знизила до рівня 2009 року. Слід також відмітити, що сервіс нині не займає позиції в рейтингах Бігміру, де займав перші місця в рубриці «робота». Публічні лічильники також залишили всі сторінки ресурсу. Що до порталу Ukr.net, то на його сторінках лічильники збереглися.

Коментуючи дану інформацію, голова наглядової ради Михайло Комісарук сказав наступне: «Виною тому що сталося – любов до грошей. До даного моменту часу трафік поповнювався як за рахунок платних, так і за рахунок безкоштовних вакансій однаково успішно. Це мало дещо негативний вплив на популяризацію комерційного розміщення. На даний момент відвідуваність платних вакансій і їх популярність покращилася, як і фінансові результати роботи сервісу.».

Що до УМХ, то вони до ситуації відносяться більш лояльно: Оскільки участь в системах рейтингу Bigmir є добровільно, то організації, які не хочуть, аби статистика сайту була видима іншим користувачам, а також щоб сайт займав позицію в системі рейтингу – не співпрацюють з системою Bigmir.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Кількість відвідувачів job.ukr.net впала в кілька разів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette