• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Кілька ідей для нових блогів

Привіт, дорогі читачі. Оскільки у мене в голові купа цікавих ідей, які я поки що не можу реалізувати, я вирішив поділитися ними з вами. Також, згодом я зможу використати цей запис, як корисну замітку. Виносячи на розгляд свої ідеї я хотів би почути критику, або слова підтримки. Наразі я запропоную кілька ідей для нових блогів. Якщо ви ще не вирішили, якої тематики створити власний блог, то ці ідеї стануть для вас у нагоді.

Я пропоную створити блог для людей (СДЛ) з визначеною тематикою та направленістю.

  • Ідея перша: Відео-Блог

Для створення такого блогу потрібно лишень обрати тематику, яка вам більше до вподоби і яка буде актуальна і через кілька років. Наприклад: Кіно, телебачення. тварини, смішне відео… Я б зупинив свій вибір саме на кумедному відео.

Аби блог виглядав привабливо, потрібно розділити майбутні пости по рубрикам. Наприклад:

  1. Смішні тваринки
  2. Смішні падіння
  3. Веселі екстремали
  4. Спортивні курйози
  5. Курйози телебачення

Тут все залежить від вашої фантазії та бажання створити дійсно цікавий і корисний блог.

Інформацію для відеоблогу можна брати з великої кількості джерел. Найпростішим способом, є копіювання коду з YouTube, Rutube, Яндекс відео, та ін. Місць звідки можна тягнути відео безліч. Той хто шукає, завжди знайде.

Нарощувати кількість зворотніх посилань доволі просто. Варто у код відео впихнути посилання на ваш відеоблог. Або поставити попередження, що копіювати відео з вашого блогу можна тільки зі зворотнім лінком.

Аби пости з новим та тематичним відео швидко індексувались, варто у дописі додавати невеличкий анонс чи опис самого відео, розміром не менше 400-500 символів. Це зробити дуже легко: Подивіться відео, що вставляєте, та зробіть розширений коментар. Пошукові системи дуже люблять “многа букаф” у постах.

Монетезувати такий проект можна, починаючи уже з першого місяця існування. Продаж не дорогих посилань дасть вам змогу не сидіти на мілині. Але я рекомендую попрацювати над блогом кілька місяців – набрати кількасот підпищіків, дійти до відмітки відвідуваності у 300-500 хостів та заробляти на контексті та тізерній рекламі.

  • Ідея друга: Блог оглядача…

Можливо ви являєтесь експертом у якійсь сфері діяльності – тоді для вас буде хорошою ідеєю створення спеціалізованого блогу, у якому ви будете оглядати події та новинки із своєї сфери професійної діяльності. Наприклад ви спеціаліст з ремонтних робіт – Тоді для вас відкритий великий простір огляду ремонтних матеріалів, інструментів для ремонту, способів їх створення та використання на практиці.

Берете звичну цеглу і описуєте, як ви будували стіну, в яких пропорціях змішували цемент з піском і скільки часу пішло на викладку стіни. Потім додаєте фото з результатом роботи. Все не так важко, як здається на перший погляд.

Найкращим буде, якщо ви зможете робити відео огляди подій та речей. Можете робити огляди девайсів, огляди страв, огляди свят, огляди ігор, огляди будь-чого. Повірте, таке відео користується великою популярністю.

Монетезувати такий блог можна звичними способами. Банери, посилання, рекламні пости та огляди. Знайти фірми, що хочуть прорекламувати свою будівельну чи іншу продукцію не так важко, як ви можете подумати. Існує багато спеціалізованих форумів та сайтів, де можна знайти потенційних рекламодавців.

Ось такі кілька ідей зараз літають у моїх місках. А які у вас є нереалізовані ідеї?

На десерт відео: Про черепашку ніндзя.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Ідей багато, але до реалізації так я і не дійшов=(((

До речі на рахунок другого запропонованого варіанту — теж була думка завести блог тематичний,але потім вирішив–що всього не стягну,=))

Здається твою ідею з відео-блогом піддивився Мєдвєдєв Smile

І не тільки він один =) Heh

1. По відеоблогу. А чому люди будуть заходити саме на твій блог, а не дивитись те відео на YouTube, Rutube, Яндекс відео? Яка їм різниця? Ну хіба що будеш знімати та розміщувати своє відео, якого нема ніде в неті…

<<Варто у код відео впихнути посилання на ваш відеоблог. Це як, не зрозумів?

<< Або поставити попередження, що копіювати відео з вашого блогу можна тільки зі зворотнім лінком. Ну це якщо там буде твоє авторське відео. А так я думаю що відео будут копіювати з того ж Ютуба, а не з твого блога, адже джерело саме там і код беруть там.

2. По тематичному блозі згоден. Думаю, що чим більше на блозі буде авторського тексту, чогось такого, чого ще мало в неті, тим краще.

По ідеях. Якщо займаєшся фотографієї то можна ще й фотоблог зробити.

1. Тому що, описуючи якесь відео, потрібно уважно ставитись до підбору ключових слів. Вибирати низько частотні запити і під них писати огляд відеоролика.

В код можна буде вбудувати своє посилання, або як мінімум зробити вотермарку.

Багато людей, копіюючи відео ставлять посилання на той сайт, звідки взяли відео. Адже можна зробити і свій відеоплеєр, куди вставляти скачане з ютуба відео. Тоді людина і не зрозуміє, що дивиться відео з найпопулярнішого відео сайту.

2. Розказав ще одну мою простеньку ідею щодо фото блогу Dazed

Ну що ж, в такому разі дійсно ідея непогана. Варто спробувати.

агрессивный черепах)

Залишити коментар, або два до запису "Кілька ідей для нових блогів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette