• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

iPhone 5 стане останнім пристроєм, над яким працював Стів Джобс

Пішов з життя півтора тижні тому Стів Джобс завжди брав активну участь в розробці нових продуктів Apple. Йому приписували пильну увагу до деталей і готовність кілька разів починати все спочатку, якщо щось не влаштовувало в поточному варіанті продукту. На наступний день після анонсу iPhone 4S засновник Apple помер, і багато шанувальників продукції компанії вирішили, що цей смартфон стане останнім пристроєм, до створення якого доклав руку їх кумир. Навіть індекс моделі “4S” деякі любителі містики розшифровували як “for Steve” – “за Стіва”.

Як вважають аналітики Rodman & Renshaw, на коментарі яких посилається сайт CNet, насправді Стів Джобс брав активну участь і в розробці смартфона Apple наступного покоління, який зараз можна умовно назвати “iPhone 5”. Він повинен зберегти притаманні iPhone 4S розміри, але отримати більший екран і більш тонкий корпус. Крім того, очікується впровадження підтримки мереж LTE (4G). Згідно з результатами опитування Retrevo, 12% власників iPhone 4 хотіли б бачити більший екран серед нововведень iPhone 4S, а 29% опитаних не вистачає підтримки 4G.

За словами іншого джерела, на який посилаються колеги з сайту CNet, саме створення iPhone 5 Стів Джобс приділяв більше часу, а iPhone 4S не входив до числа пріоритетів пішов лідера Apple. Очікується, що смартфон наступного покоління буде представлений влітку 2012 року, він повинен отримати якісь “радикальні відмінності” від попередника.

За даними все того ж опитування, найбільша кількість покупців iPhone 4S знайдеться серед власників iPhone 3/3GS (44%), далі йдуть власники iPhone 4 (42%), за ними йдуть власники BlackBerry (24%), а користувачі смартфонів на платформі Android зацікавлені новинкою Apple найменше (12%). Серед усіх власників смартфонів різних марок, які брали участь в опитуванні (1300 осіб), тільки 24% планують придбати iPhone 4S. Це не заважає аналітикам Piper Jaffray, на яких посилається сайт eWeek, давати оптимістичні прогнози за обсягом продажів iPhone 4S за перший вікенд – він може досягти 2-2,5 млн. штук.

— – —

Будь-який веб-мастер розуміє, що його блогу потрібна розкрутка у пошукових системах. Якщо ви самі не знаєте основ пошукової оптимізації, зверніться до спеціалістів з netpeak.ua. Вони проведуть аналіз вашого проекту та складуть ціни на просування заданих запитів.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "iPhone 5 стане останнім пристроєм, над яким працював Стів Джобс"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette