• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

iPad замінить американським льотчикам навігаційні карти на паперових носіях

Для доступу до льотної документації та картками пілотам American Airlines офіційно дозволили застосовувати iPad на якому етапі польоту. Управлінням цивільної авіації США видано відповідний дозвіл, яке починає діяти з 16 грудня. Спочатку планшети будуть використовуватися на літаках Boeing 777, а з часом це нововведення пошириться і на інші типи повітряних суден.

Дане рішення прийнято після шести місяців випробувань, які підтвердили безпеку та ефективність планшетника. iPad здатний стати заміною великої кількості томів паперової документації до 15 кг ваги. Чи буде обов’язковим одночасне зберігання на борту традиційних карт та інструкцій на паперових носіях, поки невідомо.

Найближчим часом аналогічні правила будуть введені і в інших авіакомпаніях США – United Airlines, UPS і Alaska Airlines. Практика застосування планшетних пристроїв екіпажами повітряних суден є не тільки в Америці. Ще влітку 2011 року англійська British Airways видала стюардесам iPad з інструкціями з безпеки, списками пасажирів та іншої необхідної документації. У The Wall Street Journal восени була інформація про аналогічні нововведення в японській All Nippon Airways.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "iPad замінить американським льотчикам навігаційні карти на паперових носіях"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette