• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

iPad був зламаний в перший же день продажів

Інтернет вже рясніє скріншотами нової програми для iPad четвертого покоління. Cydia дає можливість встановлювати на мобільний пристрій ПЗ не звертаючись для цього до Apple App Store. Як стверджують джерела, серед яких і член хакерського угруповання iPhone Dev Team, хакерам було достатньо пари годин, щоб обійти передбачений в новій моделі iPad захист.

В даний момент програма Cydia не ще з’явилася у вільному доступі, однак швидкість злому ясно показує, що особливих складнощів при створенні загальнодоступного безкоштовного ПЗ для пристроїв такого типу для хакерів немає. Як відомо, хакерське угруповання iPhone Dev Team в основному займається створенням утиліт для злому мобільних пристроїв, що випускаються «яблучною» корпорацією і розробка піратських програм, що дозволяють усунути прив’язку iPhone до мереж нав’язуваного оператора мобільного зв’язку.

Старт продажів iPad розпочався 16 березня одночасно в 16 країнах, серед яких Німеччина, США, Франція, Великобританія і Австралія. До Росії новинка ще не добралася (офіційно), проте сотні користувачів вже встигли придбати новинку у неофіційних продавців і через Інтернет.

— – —

А вы пробовали играть в новую развлекательную лазерную игру кузар? Говорят это очень увлекательная и активная игра для любого из членов семьи. Вам стоит попробовать себя в игре кузар и узнать каково это, когда в тебя стреляют из лазера и когда ты кого то поражаешь лучом яркого света.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "iPad був зламаний в перший же день продажів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette