• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

iPad 3 може виявитися дорожче попередника

Березень наближається, навіть незважаючи на вклинився між першим днем весни і останнім днем зими наше професійне свято. Це означає, що інтенсивність обговорення нового планшета Apple буде тільки зростати. Наприклад, авторитетний у сфері мобільної електроніки сайт Engadget поряд з іншими ресурсами підтвердив, що на 7-е березня Apple намітила якесь захід у Сан-Франциско, присвячене, можливо, анонсу iPad 3 і нової версії телевізійної приставки Apple TV.

Офіційний “запрошення”, якщо так можна висловитися, розповідає про щось дуже цікаве для вивчення і обмацування. Очевидно, мова йде про сенсорному інтерфейсі, притаманному усім планшетів Apple, та й малюнок на це красномовно натякає. Китайський ресурс Sina Weibo публікує прайс-лист на різні моделі iPad 3. Стверджується, що Wi-Fi-версії будуть на $ 80 дорожче порівнянних за обсягом пам’яті планшетів iPad 2. Варіанти з 3G-модемом коштуватимуть на $ 70 дорожче своїх попередників. Вважається, що на подорожчанні планшета позначився більш якісний екран.

Деякі з наших колег сприйняли подорожчання планшета Apple як натяк на можливість паралельного існування більш дешевої версії: нею може стати як знижений у ціні iPad 2, так і давно обговорюваний на рівні чуток “mini-iPad”. Слід враховувати, однак, що керівництво Apple негативно висловлюється про ідею виведення на ринок будь-яких дешевих продуктів. Нещодавно Тім Кук зізнався, що у Apple більше грошей, ніж потрібно для утримання компанії. Навряд чи Apple при цьому буде демпінгувати при ціноутворенні, однако.

Зауважимо, що ціни на iPad 2 знизилися не тільки в американському магазині Best Buy, а й в деяких конкуруючих мережах. Колеги з сайту CNet повідомляють, що послуга по здачі старих iPad на реалізацію, що надається аукціоном eBay, за останній місяць користувалася в десять разів вищою популярністю, ніж роком раніше. Все це може вказувати на те, що iPad 2 скоро отримає наступника.

Китайський сайт Apple.pro опублікував дані вимірювань товщини корпусу iPad 3. Стверджується, що вона збільшена з 8,69 до 9,50 мм, якщо порівнювати з товщиною корпуса iPad 2. У відносному вираженні приріст склав 9,3%. Наскільки збільшиться маса планшета, не уточнюється. Для користувачів мобільних пристроїв дані характеристики мають чи не першорядне значення.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "iPad 3 може виявитися дорожче попередника"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette