• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Інвестуємо у інтернет

Привіт усім читачам та відвідувачам блогу. Усі ви прекрасно знаєте, що кількість користувачів інтернету невпинно зростає. З кожним днем нас стає все більше і більше. Хтось приходить у мережу за інформацією, хтось нею ділиться, а хтось хоче на цьому нажитися. Сьогодні я хочу поговорити про те, як вигідно інвестувати у інтернет, аби вкладені кошти повернулися через рік, а через два, як мінімум подвоїлись. Хоча тут усе залежить від суми інвестиції і напрямку діяльності.

Давайте уявимо, що ви підприємець, який у всьому бачить якусь вигоду. Припустимо, що на вашому рахунку є кільканадцять тисяч умовних одиниць і ви хочете інвестувати їх у якусь невеличку справу. Ви плануєте отримати від цієї справи швидкої окупності вкладів.

Я пропоную вам у такому разі інвестувати ці кошти у інтернет, а саме у створення одного, а ще краще кількох справжніх сайтів для людей (СДЛ).

Є кілька варіантів: Або вклавши кошти у створення та розкурутку СДЛ, ви будете самі контролювати подальші процеси, або ж для економії власного часу доручите усі справи по роботі із СДЛ підрядникам.

Я поки що ніде не бачив таких людей, які б відали велику суму грошей у чужі руки. тому доведеться діяти за змішаною системою: Пропоную створити команду з кількох людей і кожному з них доручити по одному СДЛ.

Довірена особа повинна займатись спочатку створенням, а згодом і розкруткою проекту. Потрібно вирішити із самого початку, чи будете ви віддавати підряднику % від майбутніх прибутків СДЛ, чи будете платити йому фіксовану ставку. Або платитимете за окремо виконану роботу по факту. Звісно найкращим варіантом буде плата фіксованої мінімальної ставки та невеличкого % від прибутку. У такому разі довірена особа буде зацікавлена у розвитку проекту. І при збільшенні вашого прибутку, його прибуток також буде рости. Це називається мотивація.

На кожен СДЛ потрібно встановити ліміт на витрати по кожному місяцеві. На що будуть йти витрати:

У перший місяць доведеться викласти кошти на створення унікального дизайну та його верстку, також потрібно заплатити за контент, хостинг і домен. У наступні місяці доведеться витрачати не лише на контент, але й на нарощування маси посилань.

Пропоную вам половину посилань орендувати помісячно, а іншу закупляти у вигляді постових, контекстних та вічних посилань. Одразу домовляйтесь з власниками сайтів, де будуть розміщенні посилання на ваші СДЛ, що посилання буде вічним і не зніметься ні в якому разі, а ще краще купуйте через біржі посилань. Крім того можна по трішки скуповувати прес-релізи на популярних блогах – це не завадить. Головне, аби довірена особа правильно підбирала ключові слова.

Найкраще буде, якщо ви повішаєте усі обов’язки на довірену особу і будете вимагати від неї щотижневий, або помісячний  звіт по витратам та виконаній роботі. Гроші люблять, коли їх рахують.

Добре, якщо ця особа буде суміщати у собі такі вміння як копірайтер, SEOшник, дизайнер, організатор… Чим більше у нього навичок пов’язаних зі створенням та просуванням сайтів, тим краще.

Налаштуйтесь на те, що перші пів року вам доведеться лише вкладати у свої новостворені СДЛ. Ніякого серйозного прибутку до цього часу вони не принесуть. Але при правильному підході до справи, уже за один рік СДЛ зможе вийти на рентабельний рівень.

Після піврічної роботи над наповненням сайту корисним контентом, та його просуванням у пошукових системах і соціальних медіа, ваша довірена особа почне приносити вам звіти не лише по витратам і зробленій роботі, а й звіти з цифрами по прибутку.

Отож, напівавтоматизувавши процес, ваші інвестиції повернуться уже через рік, а через два роки зможуть подвоїтись, або навіть потроїтись. Тут усе залежить від правильно обраного шляху монетизації та просування СДЛ. І чим більше у вас буде СДЛ та довірених осіб, що закріплені за ними. тим більший прибуток.

На останок кілька рекомендацій:

  • Краще мати 2-3 хороших СДЛ, різних тематик, ніж 1 дуже серйозний. Не складайте усі яйця в один кошик. Завтра тематика може стати не прибутковою, або не цікавою. Або ж сайт попаде під якісь санкції пошукових систем чи під атаку хакерів.
  • Віднесіться з усією серйозністю до вибору кандидатів у підрядники. Краще за все, якщо у вас буде власний офіс, де ви і будете збирати усіх довірених осіб. Так буде куди зручніше контролювати процес. Та й обмін досвідом між веб майстрами  нікому не завадить. Також, можна влаштувати змагання між ними – у кого більший прибуток. тому і премія.
  • Зробіть так, аби усі домени, усі права на контент та проекти належали виключно вам. Не пожалійте кількасот умовних одиниць і проконсультуйтесь з юристом. Укладаючи договори, продивіться усі пункти – будьте уважними!
  • Не поспішайте монетезувати свої СДЛ раніше часу. Дайте їм “відстоятись”.
  • Не робіть усю роботу самі. Краще вміло розділіть усі обов’язки поміж довірених осіб.
  • Краще монетезувати проекти контекстною рекламою та тізерами, аніж продажем посилань, особливо через біржі. Ви можете попасти під фільтри пошукових систем і багато роботи зійде нанівець.

Удачі вам у інвестуванні грошей у інтернет. Нехай ваші СДЛ живуть довго та приносять вам шалені прибутки. Майбутнє за інтернетом.

На десерт відео про те, як за пів року розпалась новостворена пара, що вирішила з’їхатись разом.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

А можна приклади таких сайтів? Як знайти потрібних людей в мережі?

СДЛ за визначенням це сайт на якому багато корисного контенту і в наслідок чого велика відвідуваність. Конкретних прикладів у мережі дуже багато, хочеш конкретики пиши приватного листа – покажу.

Фрілансерських сайтів в неті достатньо, але краще працювати з реальними людьми, яких ти зможеш контролювати у реалі.

Проблема лише в людях, мультикомбайнів яким би можна було довіряти є дуже мало і вони не розірвуться.

Гарна тема для секретної зустрічі в рамках http://140.lviv.ua Smile

Не лише у людях, а у тих кількох тисячах у.о.

Наприклад я маю купу ідей, щодо створення прибуткових проектів, але немає коштів, аби інвестувати їх у ці ідеї. Колапс =(

Да ну! Тут зразу дві помилки.
1. Ви тут описали створення ГС а не СДЛ, оскільки СДЛ – це сайт який наповняється контентом або професійною комендою (редакцією) або самими людьми (юзер-генерейтед). Виключення може становити блог. Якщо ні – прошу показати приклад. Тобто потрібна оригінальна ідея щодо сайту – а цікаві ідеї приходять не кожному.
2. Людина, що зможе все це зробити буде робити схоже для себе а не для вас, тому людину таку не знайти.

сходи на зустріч стартаперів http://startup.lviv.ua/

2Seogle:

1. Ви напевно пропустив цей абзац:

“У перший місяць доведеться викласти кошти на створення унікального дизайну та його верстку, також потрібно заплатити за контент, хостинг і домен. У наступні місяці доведеться витрачати не лише на контент, але й на нарощування маси посилань.”

Контент буде купуватися у професійних копірайтерів, або у людини, що буде завідувати даним СДЛ.

Також можна зробити проект, який буде на половину наповнюватись копірайтерами, а згодом людьми.

Для мене приклад такого СДЛ є Кукорама. Почитайте Інтерв’ю із Степаном Танасійчуком http://akhe.info/intervyu-z-stepanom-tanasijchukom-veb-rozrobnykom-z-hmelnytskogo/

2. Люди іноді не знають, що вони роблять роботу. яка коштує у десятки разів більше. Підрядники – це просто виконавці, а інвестор контролюватиме весь процес і потік грошей.

Akhe, все правильно.

1. Це повинен бути серйозний сайт, з гарною ідеєю, щоб подобався дійсно багатьом людям – не думаю що кожному такі ідеї приходять на думку.

2. Дай Бог вам знайти тупих підрядників з такими навиками як “копірайтер, SEOшник, дизайнер, організатор”))))))))

УТОПІЯ!

1. Ідей для сайтів повно – головне правильно обрати тематику, яка буде цікавою і сьогодні і через 5-10 років.

2. На початковому етапі можна самому бути організатором. А сеошників і копіратерів, які готові працювати за гроші море.

Akhe, 1. ну а я про що – правильно обрати тематику. Всього-то!

2. Тільки підтвердили мої слова

І навіть тематика – не проблема, бо головне вловити тренд. Свого часу як був пік на айФони, то вершки зняли ті люди, хто вклав гроші у відповідні фан-сайти, аналогічно було і з андроїдом, і з першими нетбуками, і взагалі багато з чим.
Хороший сайт можна зробити про що завгодно і заробити можна на чому завгодно. Проблема якраз у тому, щоби вловити ідею в момент, коли іншим вона ще не спала на думку і мати потрібну суму для старту та розвитку.

Залишити коментар, або два до запису "Інвестуємо у інтернет"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette